Srpen 2012

Nina Em Buckingham

17. srpna 2012 v 16:02 | Adminka |  Automne
Jméno studenta: Nina Em Buckingham
Věk: 17 (19.2.)
Rasa: Anděl...Napůl Archanděl
Živel: Země

Historie:
Nina se narodila na Novém Zélandě. Žila sama s matkou. Její matka Eriza byla také anděl. Otec je opustil hned po jejím narození. Její matka jí řekla, že zemřel. Ale otcem Nini je archanděl Michael. V jejích sedmi letech se s matkou odstěhovali na Honolulu na Hawaii. Na ostrově žily s matkou dalších osm let. Ale v den Niniich patnáctých narozenin se Michael objevil. Zjevil se v noci. Řekl, aby matce neříkala, že za ní byl. Myslela si, že on je pouze nějaký přízrak. Mivhael jí vysvětlil, kdo on je a kdo je ona. Nina nevěděla, že její matka, otec i ona jsou andělé. Nechtěla mu uvěřit, dokud jí neukázal svá křídla. Její první otázka byla, jak může nechat zjevit svá křídla. Vysvětlil ji všechno, co chtěla vědět. Povídali si celou noc, K ránu jí Michael řekl, že se ukáže za dalších patnáct let. Po jeho odchodu vtrhla do pokoje její matka. Eriza jí chtěla vše vysvětlit, ale Nina se na ni tak naštvala, že roztáhla svá křídla a odlětěla na pevninu. Zabydlela si ve státě Washington ve městě Port Angeles. Zde žila následujících dvanáct let. Nakonec se vydala do sem, svého otce ani matku neviděla...Nevadí ji to. Ted žije na volné noze..

Povaha a Vzhled:
Je velice krotká povahou. Má v povaze občas se chovat jako dítě. I proto jim rozumí. Nemá ráda ale, když jí někdo rozkazuje. Ale má ráda, když ji někdo vede. Nemá jasně určený cíl. Jde prostě za srdcem. Vždy řekne svůj názor. Své pocity se snaží ukrývat, ale moc jí to nejde. Má ráda klid a ne dobrodružství. Občas ji naleznete s knížkou a schovanou někde v koutě.Má dlouhé blond vlasy a krásné modré oči. Jak vlasy, tak i oči zdědila po matce. Je docela vysoká, má něco přes 170 cm. Už zažila, jak se jí kvůli její výšce vysmívali, ale nikdy si z toho nedělala těžkou hlavu. Je hubená. Na jejích nohou uvidíte jen páskvé sandále. Nerada chodí v podpadcích. Líčí se, jak má náladu. Má úžasný hlas. Většinou si prozpěvuje nějakou písničku. Své písně si skládá sama a v country stylu.


Předměty:
 1. Ovládání živlů
 2. Souboje
 3. Dějiny
 4. Astronomie
 5. Chemie
 6. Sociální vědy

Studentka byla přijata na kolej Automne.


Margaret Stefanie Plumm

17. srpna 2012 v 15:54 | Adminka |  Été
Jméno studenta: Margaret Stefanie Plumm
Věk: 17 (17.6)
Rasa: Upír
Živel: Voda

Historie:
Když ji přeměnili na upíra, netušila co vše se za tím skrývá. Bydlela totiž v Liverpoolu a v té době vlastně ani neznala co je to život. Přeměnil jí její bratr, nechtěně ale nuceně. Byla totiž velmi nemocná a nechtěla jen tak umřít. Prostě jí přišlo že čekat na smrt bylo dětinské a s postupem času si uvědomovala, že takhle přeci odejít nemůže prostě nesmí a tak ho požádala o to aby ji přeměnil. Velmi dlouho odmítal a bránil se tomu. Nadával jí že neví do čeho se hrne, ale ona přes to neustoupila a tak ji přeměnil. Když na to teď vzpomíná, vždy se na její tváři vytvoří smutný úsměv. Tehdy opravdu nevěděla do čeho se pouští, ale nemine den kdy by toho litovala. Ne rozhodně toho nelituje. Naučila se něco, s čím by se v normálním životě nikdy nesetkala a popravdě je za to ráda. Je ráda za život , který jí její bratr dal.

Povaha:
Je náladová. Ale nemá s ničím problém. Život prostě bere takový jaký je. Někdy je sice trochu smutná, ale to v době kdy jí nikdo nevidí. Takže by se dalo říct že jí vlastně nikdo neviděl že by se například topila ve vlastních slzách. Před lidmi se prostě snaží být svá, ta pravá Margaret, která opovrhuje tím co se jí nelíbí a upřednostňuje to, co miluje. Ostatní řeči o tom, že je to třeba nespravedlivé jí nezajímají,ať si to každý zařídí podle sebe ona to chce takhle a tak to i zůstane a basta. Nechce mít moc nepřátel, ale každý má nějaké. Takže když na to dojde užívá si to. A proč taky ne. K přátelům je přátelská a k nepřátelům prostě zlá. Tak už to u ní prostě bývá. Ten kdo jí nemá rád si jí radši drží od těla a jí to nijak neobtěžuje, spíše z toho má radost, další blbce, kteří jí nesnáší v životě nepotřebuje.

Vzhled:
Má dlouhé hnědé vlasy, na které je velmi pyšná. Krásné zelené oči zvýrazňují její ostré rysy. Její postava je hubená a není malá, ale ani moc vysoká. Ona si ale rozhodně nestěžuje. Lidé jí říkají že už v jejích očích je vycítit nepřátelství, ale pro ni to není vůbec pravda. Její oči vyzařují i lásku a přátelskost, laskavost a něhu. Velmi ráda nosí boty na podpatku, ale střídá s convesrkami, nebo normálními kozačkami. V létě nejraději nosí mini šaty, které jsou v pase seplé tlustým páskem. Na rukách má milion prstenů a v uších má vždy nějaké krásné náušnice. Ověšený má i krk, ale náramky už moc v lásce nemá, stačí jí jen nějaké okrasné hodinky a je spokojená. Vlasy nosí buď rovné a nebo jemně zvlněné. Ráda je má taky v jednoduchém culíku.


Předměty:
 1. Ovládání živlů
 2. Souboje
 3. Astronomie
 4. Sociální vědy
 5. Přírodní vědy
 6. Chemie

Studentka byla přijata na kolej Été.


Odjezd

16. srpna 2012 v 22:43 | Adminka |  Oznámení atd.
Čas odjezdu bude upřesněn, ale mělo by to být mezi 12 - 15 odpoledne. To se ještě uvidí. Odkaz bude zde, v tomto článku. Řekněme, že plány jsou takové, že studenti mají volno. Večerka bude stále ve stejný čas.

Rozdělení do pokojů je následující:

1. Pokoj - Sheila Falco (pokud pojede-zapsaná není), Ginevra Johnson, Alexandra Selena Greenhorn
2. Pokoj - Heaven Marxová, Danielle Mémoire, Arnika Greyová (opět, pokud jedou, zapsané nejsou všechny)
3. Pokoj - Sutton Evelyn Mitchell, Sally Wa´Louleil
4. Pokoj - Bella Wampirita, Mercedes Black, Vanessa von dePaulo
5. Pokoj - William Maxmilian Draven, Christipher Alexander Decuano, Michail Sam

Profesorka Sours má pokoj číslo šest a profesor Windsor pokoj číslo sedm.

Odjezd na Aljašku bude ve 13.00.

Hotel je ZDE.

Sheila Falco

15. srpna 2012 v 22:43 | Adminka |  Hiver
Jméno studenta: Sheila Falco
Věk: 17 (8.4.)
Rasa: Démon
Živel: Vzduch

Historie:
Narodila se v malé vesnici v Africe, to si ale nepamatuje. Její rodiče cestovali po celém světě, do školy chodila jednou tady, jednou tam. Nedokázala pochopit děti, které žily na stejném místě. Když zjistili že je démon, její matka byla velmi smutná, doufala, že Sheila nebude démon jako její otec. Chtěla s tím něco dělat, nějak Sheile pomoct. Nakonec našla školu Scorropins, ve Francii a začala Sheilu učit francouzky. Pro Sheilu to nebyl problém, už uměla anglicky, jako její rodiče, stihla se naučit trochu italsky a španělsky. Na jazyky měla vždycky talent. Nakonec ji tedy rodiče poslali do školy, do které ale vůbec nechtěla.

Povaha:
Sheila je spíš samotářská, nevyhledává kamarády. Zvykla si na cestování a věděla, že kdyby se s někým seznámila, byla by jen malá šance že ho znovu uvidí. Nemá ráda když za ní někdo leze a dokáže mu to dost nahlas říct. A vypadá dost nepřístupně. Tohle by o ní řekl asi každý, s kým navázala kontakt. Jenže to vše jen jakýsi obal, kterým se chrání. Uvnitř je schovaná citlivá dívka, která nemá ráda když si s ní někdo zahrává. A její lásku ke knihám pečlivě skrývá. Přestože je démon, doopravdy není nijak zlá. Jen trochu... Jiná.

Vzhled:
Sheila má černé, do pasu dlouhé vlasy, které si nejčastěji váže do ohonu. Má modrá, pronikavé oči, neobyčejně velké. Ráda nosí barevná trička, nejčastěji sluníčkově žlutá. Dále ji také často uvidíte v tyrkysových riflích, vysokých kozačkách a s černým batohem přes rameno. Není moc vysoká, špeky neřeší a cpe se čokoládou. Tudíž mezi nejhubenější.

Předměty:
 1. Ovládání živlů
 2. Souboje
 3. Chemie
 4. Přírodní vědy
 5. Sociální vědy
 6. Astronomie

Studentka byla přijata na kolej Hiver.


Mercedes Black

15. srpna 2012 v 19:09 | Adminka |  Automne
Jméno studenta: Mercedes Black
Věk: 17 (11.Listopad)
Rasa: Člověk
Živel: Oheň

Historie: Mercy se narodila jednoho deštivého večera v chudinské čtvrti na okraji společnosti. Vyrůstala zde po boku svého staršího bratra Alexe, jelikož s matkou si nebyly nijak blízké. Často se jen tak toulala po ulicích Paříže a zkoumala zdejší obyvatele. Byla vychovávána docela tvrdě, ale podepsalo se to na ní spíše v dobrém. Když jí bylo asi deset přestěhovali se do středu Paříže. Matka je nakonec opustila a o ni se staral bratr. Alex ji zbožňoval a učil ji něčemu co doposud nechápala- ovládání živlů. Jeho živel byl voda a její oheň, takže to nebylo zrovna lehké. Když jí bylo šestnáct začala se zajímat o magii mnohem víc a zahrabala se do knih. Pak objevila jednu zvláštní školu a právě započala nová kapitola jejího života.

Povaha: Mercy je částečně introvertní a tajuplný člověk, ale většinou je spíše energická a společenská. Dokáže být poměrně jízlivá a sarkasmus jí není cizí. Ráda provokuje lidi a někdy překročí i hranici. Má smysl pro humor, ale není ráda středem pozornosti. Je to pilná studentka, ale pouze v oborech, které jsou jí blízké, k ostatním předmětům je lhostejná a dává to najevo. Co se týče její minulosti většinou je tajnůstkářka a nerada se lidem svěřuje. Je těžké si získat její důvěru, ale pokud se to někomu podaří, je rád že ji poznal.

Vzhled: Mercy má dlouhé zrzavé vlasy, které ale barví na červeno a do v nich má blond pruhy. její oči jsou šedozelené většinou se jí mění podle nálady a pokud ovládá oheň odrážejí se v nich plamínky. Má poměrně malý obličej a jemné ženské rysy. Je vysoká asi 170 cm a štíhlá. Obléká se poměrně provokativně a vždy má na sobě kus černého oblečení. Poslouchá core a dává to hodně najevo. Většina jejich triček jsou trička nějaké kapely a nebo protě jen obrázky vnitřností a podobně. nenávidí ryze ženské oblečení jako šatičky a růžovou barvu. Je bláznivá a to se odráží i na jejím vzhledu. Na zádech má vytetované křídla a okolo zápěstí hada, který symbolizuje její užovku Dahliu.


Předměty:
 1. Ovládání živlů
 2. Souboje
 3. Dějepis
 4. Astronomie
 5. Sociální vědy
 6. Přírodní vědy

Studentka byla přijata na kolej Automne.


Prof. Jesse Ryan Windsor

14. srpna 2012 v 18:00 | Adminka |  Učitelský sbor
Jméno: Jesse Ryan Windsor
Věk: 25 (26.5)
Rasa: Upír
Živel: Vzduch

Povaha: Jesse je muž mnoha tváří, v zásobě má několik masek, které střídá podle libosti, jakoby zrovna hrál nějakou hru v divadle. Jak už zde bylo zmíněno, příliš věcí ho rozházet nedokáže, je to spíš klidný, usměvavý typ člověka. Smích mu vůbec není cizí, rád si udělá neškodnou legraci z ostatních, včetně sebe. Občas ale může sklouznout k jízlivým, uštěpačným poznámkám, v té chvíli jsou sarkasmus a ironie jeho nejlepší přátelé. Mezi lidmi je přátelský a společenský, rozhodně neodmítne žádnou společnost. Pozorný člověk si přesto může povšimnout, že jen málokdy mluví o sobě, své rodině či minulosti, a že je spíš typ, který vás vyslechne a pokud možno poradí. Často v minulosti platil za vrbu, už je na to pravděpodobně zvyklý a nezdá se, že by mu to vadilo. Ačkoliv se to díky jeho povídavé povaze nezdá, je těžké si získat jeho plnou důvěru. Rád se s lidmi baví, to ano, ale stále si od nich udržuje jistý odstup. Málokdy se stane, že by se někdo dokázal prokousat tou tvrdou, nepřístupnou skořápkou, jež ho obklopuje, protože si toho moc lidí nevšimne a myslí si, jak dobře ho znají, ale když už, tak se Jesse viditelně uvolní, je ochoten se upřímně smát bez jakýchkoliv zábran a dokonce se i začíná svěřovat. Rád navštěvuje různé kluby, hospůdky a bary, kde je sice uprostřed velkého davu, ale přesto je sám. Často jen proplouvá mezi lidmi, zdraví se s každým třetím člověkem v místnosti, ale žádný z nich ho vlastně nezná. Pevně dodržuje stanovená pravidla, a to i ta společenská. Etiketa a vytříbené chování je u něj pevně zakořeněné.

Vzhled: Jesse vždy zaostával za dětmi jeho věku co se týče výšky. Spoustu lidí ho štípalo do tváří a vykládali mu, jaký je rozkošný chlapeček. Nedá se říct, že by se mu to zrovna zamlouvalo. Všechny proto překvapilo, když se v jeho patnácti letech zničehonic vytáhl a dnes měří necelých 190 cm, převyšujíc většinu svých bývalých spolužáků se kterými stále udržuje kontakt. Od té doby ho pro změnu začíná unavovat, když nad ním ti samí lidé vzdychají jak "vyrostl jako z vody", a že si ho pamatují jako malého chlapečka s baculatými tvářemi. Patří mezi ty typy se štíhlou, ale vypracovanou postavou, kterou si osvojil díky jeho aktivitě a chuti sportovat. Z té baculatosti si sice něco ponechal, ale každý vidí, že výrazně zhubeněl nejen v obličeji, získal ostřeji řezané rysy a lícní kosti mu lehce vystouply. Jeho tmavě hnědé jemné vlasy působí lehce nazlátle, na slunci hází medové odlesky. Z jejich zjevu lze usoudit, že si je málokdy češe. Udržuje si je v nedbalém rozcuchu, často je lze zastihnout trčet do všech světových stran, což působí jako kdyby právě vylezl z postele. Dominantu v jeho obličeji tvoří jednoznačně oči olemované hustými, dlouhými řasy, které mu dodávají téměř andělský výraz. Jejich tmavé mátově zelené duhovky rámuje tmavší linka barvy mechu. Nepostradatelnou součástí se stal jeho pokřivený úsměv. Bez něho působí neuvěřitelně vážně, a tak ho lidé skoro nutí, aby se usmíval. Pleť má poměrně světlou po celý rok, kromě léta, kdy se velmi snadno opálí. Co se tyče oblečení, dává přednost spíše tmavým nebo neutrálním barvám jako je béžová, hnědá nebo bílá. Jediný kus oblečení v jeho šatníku, který lze být barevný, jsou boty.

Profesor bude učit Astronomii a je ředitel koleje Été.


Popis míst

13. srpna 2012 v 19:26 | Adminka

Škola:

Ošetřovna - Malá místost s jedním lehátkem a skříňkamy podél dvou sousedních zdí, zabarvená do oranžové a bílé.
Hlavní sál - Velká místost se stoly, jedním pro každou kolej a jedním pro učitele a ředitelku.
Knihovna - Velká místost s regály, uprostřed místosti je asi pět béžových kožených křesel a stolek.
Nádvoří - Čtvercová parcela pokratá zeleným trávníkem. Oprostřed ke zdobená kašna a nedaleko ní dřevěné lavičky.
Učebny - Místnosti s lvice, velkou tabulí a stolem pro učitele. (Místost na souboj je tělocvična.)
Jídelna - Velká místnost naplněná stoly a židlemi. Otevřená pouze během snídaně, oběda a večeře.
Herna - Místnost s herními automaty a kulečníkem. Otevřená pouze dvě hodiny před večerkou.
Společenská místost - Velká místnost s pohovkamy, krbem, křesly a stolky. Jsou tu dvě velká okna se širokým parapetem.
Ředitelna - Malá, útulná místnost s mahagonovým stolem a knihovnamy po obou stránach velkého okna naproti dveřím.
Místost s dárci - Místost přístupná pouze upírům. Zde dostávají od lidských dobrovolníků krev.

Koleje:

- místost podobná společenské, jenom menší. Odtud vedou dvě chotby. Jedna do umýváren pro dívky a druhá do umýváren pro chlapce. Schoidiště vede k ložnicím, opět odděleným.

Město:

Kavárna - Malá útulná kavárna, podívají zde jak lidské pokrmy, tak speciálně upravené pro upíry.
Bar - Klasický bar.
Klub - Klub, který se otvírá pouze po večerce, takže pro studenty není možnost, jak by se tam dostali, aniž by porušili pravdila.
Náměstí - Velké náměstí s kašnou podobné té ve škole.
Cukrárna - Cukrárny se vším všudy.
Obchodní centrum - Budova má asi tři patra, přičemž jsou všechna zaplněna obchůdky s botamy, oblečením, nebo elektrem. prodávají zde všechno, nač si člověk vzpomene.
Katedrála - Velká katedrála, často navštěvovaná turisty.

Christopher Alexander Decuano

13. srpna 2012 v 18:42 | Adminka |  Automne
Jméno: Christopher Alexander Decuano
Věk: 17 (19.6.)
Rasa: Vlkodlak
Živel: Země

Historie: Narodil se v Anglii a jeho otec byl milionář a jeho matka pracovala ve zlatnictví. Netrpěl bídou, tak jako někteří jeho vrstevníci, ale ani se před ně nepřevyšoval. Ve škole měl dobré známky a měl, co chtěl. Ve čtrnácti letech zjistil, že je vlkodlak. Doteď se tomu směje, a nijak mu to nevadí.

Povaha: Je rozpustilý, a věčně si ze všeho dělá srandu. Někdy mu uniknou slovíčka, za která se stydí, a pak je uzavřený. Na tváři má obvyklé úšklebek, to je znak dobré nálady. Je pravdomluvný a říká nahlas, co si o ostatních myslí. Je to optimista a dělá si ze všeho srandu.

Vzhled: Má delší tmavé vlasy a zeleno-černé oči. Je to svalovec, a výškou se rovná žirafě(obrazně řečeno). Má bílou pleť a zubící se obličej. Je to hyper-aktivní tvor, takže pokud by jste si s ním chtěli dát závod, určitě prohrajete. Pod celkem normálními rty se skrývají běloskvoucí zuby. Úsměv je znak dobré nálady.


Předměty:
 1. Ovládání živlů
 2. Souboje
 3. Dějiny
 4. Souciální vědy
 5. Astronomie
 6. Chemie

Student byl přijat na kolej Automne.


Michail Sam

13. srpna 2012 v 18:20 | Adminka |  Printems
Jméno: Michail Sam
Věk: 17 (8.5)
Rasa: Člověk
Živel: Oheň

Historie: Michail se narodil ve státě Colima v Mexiku, kde společně s rodiči a bratrem vyrůstal. V jedenácti se u něj začal živel projevovat, přičemž se objevil vždy, když byl Michail naštvaný. Ve čtrnácti letech "omylem" zapálil les, kde se spolužáky tábořili. Michailovi to ale rodiče nevyčítali. Jeho rodiče neuměli ovládat žádný živel. Jelikož se to v jejich rodině dědí ob generaci. Jejich babička také ovládala oheň, stejně jako dědeček. V patnácti začala chodit na univerzitu v USA, ale když se mu postupně oheň vymykal z rukou, rozhodli se ho rodiče poslat na školu Scorropins.

Povaha: Michail je otevřený a kamarádský kluk. Je optimista a málo věcí bere vážně. Bývá milý a to obzvlášť k dívkám. Je trochu nafoukaný a většinou si myslí, že dostane vše, co chce a že mu nikdo neřekne ne. Často se uráží, ale po nějaké době ho to přestane bavit a je zase v pohodě. Není snadné ho duševně zranit, na to je až moc v pohodě. Má rád vtipné lidi. Nestojí o stydlivé holky, ale rád se s takovými holkami kamarádí, protože je na ně spoleh a neočekává od nich podraz. Má rád přidrzlé holky se spousty šílených nápadů. Sám je drzý a trochu skeptik.

Vzhled: Michail má krátké, temně černé vlasy a azurově modré oči. Má hezky vykrojené rty pod trochu větším nosem. Má svalnatou postavu, na to, že je mu pouhých sedmnáct let. Na levém rameni má tetování ve tvaru hada, na které je náležitě pyšný.

Předměty:
 1. Ovládání živlů
 2. Souboje
 3. Astronomie
 4. Sociální vědy
 5. Přírodní vědy
 6. Chemie

Student byl přijat na kolej Printems.


Pozastaveno

13. srpna 2012 v 11:53 | Adminka
Zápis do předmětů je pozastaven. Zbývající studenti budou zařazeni do předmětů, které ještě nejsou zaplněny.
Dále budeme přijímat už jen profesory, až tu budou, znovu zprovozníme registraci studentů.

Děkuji,
ředitelka školy, p. Wolldery

Ginevra Johnson

13. srpna 2012 v 11:42 | Adminka |  Été
Jméno: Ginevra Johnson
Věk: 17 23.července
Rasa: Anděl
Živel: Vzduch

Historie: Ginevra, které se často říkalo prostě jen Ginny, se narodila v Londýně, ale když jí byly tři roky, její matka se rozhodla opustit Evropu a přestěhovaly se do Ria de Janeira, hlavního města Brazílie. Ginny vyrůstala jako obyčejné dítě, svého pravého tátu nikdy nepoznala, a ani tak moc po tom netoužila, protože matka si chvíli po příjezdu do chudší části Ria našla partnera. Kdyby jste tehdy potkaly asi tak 11 letou Ginny na ulicích, asi by jste se zděsili. Vlasy měla rozcuchané, na hlavě přilepená kšiltovka, a běhala v kraťasech, triku a mikině v plorozpadlých botách. Její rodina neměla moc peněz, ale Ginny to nevadilo. Našla si kamarády, a s oblibou, i když se to nehodilo, hrála den co den na prašných cestách fotbal. Jednoho krásného dne, kdy se Ginny zase vypravovala ven, zahlédla v zrcadle, okolo kterého procházela, něco bílého. Vylekaně si k zrcadlu stoupla, ale nic nezahlídla. Před domem na ní čekala kamarádka, kterou přezdívala Necinara, jelikož měla složité jméno. Ta na ní jen zděšeně zírala. V ten den se Ginny dozvěděla, že je... anděl. Nevěděla co dělat, a jestli se s tím má ještě ukazovat. Nakonec se dozvěděla o škole jménem Scorropins School. Nechtělo se jí odcházet od rodiny, přátel, a jejího města, protože to vše nadevše milovala. Nakonec se ale rozhodla pro školu, a doufá že se rozhodla správně.


Povaha: Ginevra je dost temperamentní. Kamarády si hledá spíše mezi kluky, s holkami moc nevychází, i když se najde pár vyjímek. Je to typicky vůdčí osobnost, když jako malá hrála na ulici fotbal, byla vždy kapitánkou svého týmu. Dokáže být i pěkně tvrdohlavá a umanutá, ale taky citlivá, ač se to nezdá možné. Je pro každé dobrodružství a ničeho se jen tak nezalekne. Sama sebe řadí Ginny spíše mezi ty společenštější lidi, nerada je stranou od lidí. Ginny rozhodně není ten typ lidí, co by nejradši celý den leželi na pohovce, když má chvíli, jde si zahrát fotbal, nebo se jde projít přírodou, což jí pomáhá uspořádat myšlenky a uklidnit se, obzvlášť od té doby, kdy zjistila, že je anděl. Když jí je nějaký člověk nesympatický, většinou se k němu chová drze.

Vzhled: Ginny má hnědé až skoro zrzavé vlasy, které má sestříhané, tak nějak k ramenům, když může, tak na hlavě nosí kšiltovku. Oči má až pronikavě modré, daly by se přirovnat ke kamenu lapis lazuli. Většinou na sopě má kraťasy, když je zima, tak si natáhne džíny, které jsou věčně špinavě, a někde trochu roztrhané. I když je Ginny štíhla a vysoká nosí delší volná jednobarevná trika. Sice se to na anděla moc nehodí, ale není tak úplně bledá- je lehce opálená. Ač se to tloukne s její povahou, má velmi jemné rysy.


Předměty:
 1. Ovládání živlů
 2. Souboje
 3. Dějiny
 4. Přírodní vědy
 5. Sociální vědy
 6. Chemie

Studentka byla přijata na kolej Été.


Alexandra Selena Greenhorn

13. srpna 2012 v 11:04 | Adminka |  Hiver
Jméno: Alexandra Selena Greenhorn
Věk: 17 (15.9)
Rasa: Vlkodlak
Živel: Země
Zvíře: Mazlík

Historie: Narodila se v malé vesnici, na západu Itálie. Její přízvuk to všem dokazuje. Její umění jízdy na koni dokazuje to, že žila na koňské farmě, a že i její babička byla indiánka, která jí naučila jezdit. Její otec a matka jí zemřeli při autonehodě. Od té doby se sama starala o všechno, i když jí babička pomáhala, co mohla. Ve škole měla dobré známky, žádná holka jí neměla ráda, protože tolik přitahovala kluky. Vlkodlakem se stala před rokem, ze začátku byla agresivní, ale teď je ráda, že je aspoň něco.

Povaha: Jako dítě, byla velmi zlobivá, a to se nijak nezměnilo. Rozhodně to není nějaký hodný andělíček, co rozdává jenom radost. Dokáže i urazit, a nijak to neřeší. Je jí to prostě jedno. Její mahagonové oči v minulosti uchvátily hodně kluků, ale ona tomu nevěnovala žádnou pozornost. Pro ně byla prostě něco, jako nějaká exotická princezna. Má ale i dobrodružnou povahu, a je to drzá holka, s velkými sny, které se jí ani splnit nemohou.

Vzhled: Je vysoká,a má tmavou kůži, v minulosti by jste si nejspíše mysleli, že je to indiánka. Taky, že má indiánské kořeny, její praprarodiče byli indiáni. Má mahagonovou barvu očí a řasy má jak smetáky. Vlasy má úplně černé, dlouhé až k bokům, obvykle je má svázané v culíku, nebo v copu. Její oblíbené oblečení jsou legíny, modré tílko bez rukávů, zeleno-modré Converse a kšiltovka. Přes rameno má přehozený žlutý batoh, s učebnicemi. Make-Up nepoužívá, leda ve zvláštních událostech. Její tvář vždy zdobí rozpustilý úsměv, nebo aspoň úšklebek. Mění se ve velkého, černého vlka.

Předměty:
 1. Ovládání živlů
 2. Souboje
 3. Sociální vědy
 4. Astronomie
 5. Dějiny
 6. Přírodní vědy

Studentka byla přijata na kolej Hiver.


Oznámení

13. srpna 2012 v 9:05 | Adminka |  Oznámení atd.
Prosíme všechny studenty, aby se zapsali na hodiny.

Děkujeme,
Ředitelka školy p. Wolldery

William Maxmilian Draven

12. srpna 2012 v 20:47 | Adminka |  Hiver
Jméno: William Maxmilian Draven
Věk: 17 (2.4)
Rasa: démon
Živel: voda

Historie: William se narodil ve Finsku v městě Vaasa (http://cs.wikipedia.org/wiki/Vaasa), kde s rodiči Eleonorou a Henrym žil až do svých deseti let. V té době se začalo projevovat, že není tak úplně "obyčejný člověk" jako všichni ostatní kolem, což jeho matka, která také patřila k démonní rase, očekávala se strachem a jakmile zjistila, že nezdědil lidství po svém otci, který byl v té době profesor na Vaasské univerzitě, začala mu plánovat budoucnost a studium na jediné jí známé škole, co by dokázala takového studenta přijmout. Totiž, na škole Scorropins. Kvůli tomu také od té doby odjížděl Will, jak mu zkráceně říkali, vždy na měsíc v roce s matkou do Francie, aby se tak naučil zdejšímu jazyku. Mnohem víc ale chlapce uchvátila angličtina, kterou mluvil jeho dědeček, k němuž také v každé volné chvíli jezdil do města Bath v Anglii. Zbytek roku pak trávil v rodném Finsku, které mu přirostlo k srdci snad právě svou přírodou, jezery a zvláštním klidem, který tam nacházel za bezesných nocí. S otcem se během času odcizili a prakticky k němu necítí chlapec nic víc než povinnost, fakt, že jsou pokrevně spojeni. Od té doby, co právě díky anomáliím v chování jeho syna Willův otec zjistil, co jsou s matkou zač, začali se jeho rodiče i hodně hádat, vztahy se neustále zhoršovaly a chlapec měl pocit, že to vše je jen a pouze jeho vina. Protože nikdy neměl úplně pevné kořeny a hodně cestoval, nenašel si William během času žádné pořádné přátele, ani vztah. Ale ne, že by se děvčatům nelíbil. Když mohl, tak si už od čtrnáctého roku života dokázal omotat každou kolem prstu. Stal se tak z toho během těch roků jeho zvyk a určitá forma ochrany před tím, co nezná....tedy před nutností spoléhat na někoho jiného, vložit do něho důvěru. William se během let cestování také naučil hrát na housle a klavír, a našel si vlastní styl. Avšak matka, která k němu snad jako jediná měla blízko, nedávno zemřela. Našli ji probodanou v jejím vlastním bytě. Will se poté už nepokusil kontaktovat otce. Věřil, že to právě on zabil jeho matku, která se díky svému původu zřejmě stala nenáviděnou. A slíbil si, že ji pomstí. Proto se chce naučit ovládat pořádně svůj vodní živel, z něhož zatím umí akorát dělat malé, ledové jehličky. Chce se naučit být pořádně tím, čím se narodil, a co jeho matka nemohla přijmout, aby se pomstil svému otci...

Povaha: William je uzavřený člověk, nedůvěřivý, nikomu nevěří, jen sobě. Do společnosti vychází jen zřídka, ale i tak se mu celkem slušně daří okouzlovat dámy v okolí. Je to takový "sukničkář", ačkoliv si s většinou těch dívek jen pohraje a žádný skutečný vztah s ní nenaváže. Prostě ho baví vytvářet na dívčích tvářích ruměnec a vyvolávat různé reakce, které potom pozoruje. Působí arogantním, ale vláštně okouzlujícím dojmem. Chová se poněkud jako ze "starších dob". Rád čte, hraje na klavír a na housle, chodí v noci na procházky a dívá se na měsíc. Svou démonickou podstatu se snaží držet na uzdě a říká jí "Max." Když pak ale Maxmiliana-své druhé já- vypustí, veškerý chlad a zdrženlivost, kterou jako "Will" zachovává, jde stranou. William je v něm ten žijící, Maxmilian je zase mstitel.

Vzhled: William Maxmilian Draven má dlouhé ebenové vlasy, které se lehkce vlní a sahají mu až někam po zadek. Obvykle je nosí stažené do culíku nebo copanu, na hlavu si pak nasazuje černý klobouk. Jeho oči mají barvu černou, neproniknutelnou jako samotná práznota vesmíru. Chodí nejčastěji ve vysokých botách (gládách), černých kalhotách, bílé nebo černé košili s krajkovými manžetami. Na rukou, s nehty nalakovanými na černo, nosí nespočet prstenů a v nose má piercing. Stejně tak má propíchnuté i levé ucho. V zimě pak ještě nosí dlouhý černý kožený plášť. Jeho oblíbeným předmětem je také mimo jiné vycházková hůl.


Předměty:
 1. Ovládání živlů
 2. Souboje
 3. Dějiny
 4. Astronomie
 5. Sociální vědy
 6. Chemie

Student byl přijat na kolej Hiver.


Heaven Marxová

12. srpna 2012 v 19:31 | Adminka |  Été
Jméno: Heaven Marxová
Věk: 17 (29.4)
Rasa: Člověk
Živel: Země

Historie: Heaven se narodila v australském velkoměstě Melbourne svým rodičům Chuckymu a Amandě. Její rodiče na ní ale většinou neměli moc čas, protože matka byla slavná moderátorka a otec vlastnil velkou firmu a v kaceláři trávil celý den. Proto se o malou Heaven starala její chuvá Melissa, se kterou si Heaven rozuměla a měla ji moc ráda. Melissa byla pro Heaven nevlastní máma a nejlepší kamarádka zároveň. V deseti letech se ale rodiče z neznámého důvodu rozvedli a soud zařídil, aby Heaven dostala do péče její matka. S matkou se přestěhovaly do New Yorku a matka si našla přítele. Heaven poznala, že to je podrazák, ale matka o tom nechtěla vůbec slyšet. Heaven se naštvala a odešla za svou kamarádkou Lily. Chodily spolu ven do parku, kde si vždycky popovídaly. Povídaly si a Heaven se najednou postavila a šla ke staré jabloni, na které už dávno nedozrálo žádné jablko. Dotkla se jabloně a ten se najednou změnil. Oschlé listy znovu zezelenaly a na stromě viselo několik červených jablek. Heaven se lekla a chtěla odejít, ale nevěděla kam. A proto jí Lily řekla ať odejde na školu, která se jmenuje Scorropins school. A Heaven ji poslechla a přihlásila se.

Povaha: Heaven na lidi působí jako stydlivá dívka. Opak je však pravdou. Heaven se za nic nestydí. A těm lidem, kteří se jí za něco smějí, řekne pěkně od plic, co si o nich myslí. Ale jinak je to velice chytrá, přátelská, milá, společenská a také velice empatická osoba. Dá se s ní mluvit v podstatě o čemkoliv. Nikdy by nikomu psychicky, ani fyzicky neublížila. Má ráda lidi a vychází s lidmi. Nadevše zbožňuje hudbu. Skládá písničky a umí hrát na spoustu hudebních nástrojů. Vždycky má u sebe notes a tužku, aby si mohla zapsat něco, co jí napadne.

Vzhled: Její australský původ se hodně odráží na jejím vzhledu. Je vysoká asi sto sedmdesát sedm centimetrů a váží šedesát kilo. Postavu má jako modelka. Kůže má bronzový nádech. Má tmavě hnědé vlasy, které ji spadají do pasu v elegantních vlnách. Mechově zelené oči jsou mandlovitého tvaru a strašně si jich váží. Nad očima se klene vždy upravené hnědé obočí, ze kterého vybíhá její ostře řezaný nos. Pod nosem má krásně tvarované, plné rty, za kterými se schovávají sněhobílé, rovné zuby. Nejraději nosí černé legíny a trička, nebo tílka s nějakým potiskem. Nepohrdne ale ani krásným letním šatům a sukním. Obutá chodí pravidelně v balerínách, anebo lodičkách s maximálně deseti centimetrovým podpatkem. Oblečení vždy doplňuje nějakými doplňky, jako jsou například náramky, náhrdelníky, kabelky atd.

Předměty:
 1. Ovládání živlů
 2. Souboje
 3. Dějiny
 4. Astronomie
 5. Chemie
 6. Přírodní vědy

Studentka byla přijata na kolej Été.


Danielle Mémoire

12. srpna 2012 v 19:02 | Adminka |  Printems
Jméno: Danielle Mémoire
Věk: 17 (7.5)
Rasa: Anděl
Živel: Země

Historie: Danielle se narodila a dlouho též žila v Edinburghu (hlavní město Skotska). Její matka zemřela, když jí byly 3 roky, takže se o ní musel starat otec. Ten pochází z Francie, díky čemuž Danielle ovládá přirozeně nejen angličtinu, ale i francouzštinu. S výchovou mu nikdo nepomáhal. Když jí však bylo 13 let a tím začala kráčet do puberty, nečekaně se objevila jeho sestra Sarah. Také měla proč. Zaprvé mu začala pomáhat s výchovou, a zadruhé, nedlouho po jejím příchodu, Danielle narostly křídla. Ta tím byla šokovaná a samozřejmě velmi překvapená. Její rodina však naopak ne, čímž byla udivená ještě víc. Táta byl z toho velmi smutný, avšak teta se usmívala. Když se zeptala, co se to děje, otec pořád mlčel, ale Sarah ji všechno vysvětlila. A jelikož svoje křídla ještě neuměla v tu chvíli skrývat, poradila jí, aby s ní odešla mimo lidi a začala se s ní učit všechno, co by správný anděl měl vědět a hlavně také umět. Sarah samotná je totiž andělem a do školy Scorropins kdysi chodila. Danielle na to přistoupila, rozloučila se s milovaným tatínkem a odešla se svojí tetou do zvláštního bílého domu uprostřed skotských hor. Čím zvláštní? Například tím, že obyčejným lidem se tento dům neukazuje, a stejně tak ani lidé a jiná stvoření v něm. Tady ji teta naučila skrývat křídla, jelikož andělé nemůžou být lidem prozrazeni, i když je jejich účelem jim pomáhat a chránit. Též ji vysvětlila veškerou historii andělů a i jiných nadpřirozených stvoření. A naučila ji i více věcem, u všeho to však byl spíš základ. Její učení trvalo necelé 4 roky. Sarah ji řekla, že déle už nemá cenu se učit od obyčejného anděla a navíc potřebuje společnost. Proto ji poslala do Francie na univerzitu zvanou Scorropins, kde se nemusí bát prozrazení a může se bezstarostně dál učit

Povaha: Jako malá byla Danielle dost divoká. Chovala se jako kluk, byla celkem dost drzá k dospělým lidem a nebála se nikomu nic říci. I když však ve svém nitru věděla, že je to špatné, nic s tím neudělala. Její povaha se však značně změnila po šoku z nárůstu křídel. Celkově ztichla a chtěla začít pomáhat lidem, jenomže to zatím nešlo. Najednou to bylo, jakoby duševně o několik let zestárla. U tety zjistila, že též dokáže komunikovat se zvířaty a s rostlinami. Zatím tedy místo lidem pomáhala jim. I když by si člověk s andělem spojil jako živel vzduch, tak i přes nadšení z létání je u ní dominantní spíše země - což nasvědčuje už jen ta komunikace.
Co se však týče komunikace s lidmi, samota ji naučila býti nejenom tichou, ale i celkem uzavřenou a ne moc společenskou. K tetě však byla vždycky milá a přátelská.
Také má nějaké ty koníčky. Ráda hraje na klavír a též se naučila hrát na harfu. (Dobrovolně, ne že by jako anděl musela). Miluje totiž hudbu, jelikož ta dodává jejim myšlenkám klid a harmonii.

Vzhled: Danielle má v obličeji velmi jemné rysy. Její pokožka je světlá, nikdy není moc opálená. Má hnědé oči a tmavě hnědé kudrnaté vlasy. Není moc vysoká, měří asi tak 165 cm. Též je dost hubená, i na svojí výšku. Nejraději nosí bílé andělské šaty, jelikož v těch si připadá přirozeně. Když však skryje svoje křídla a jde mezi lidi, nejčastěji si obléká modré džíny a nějaké tričko s krátkým rukávem, když je zima, tak má přes sebe přehozený svetr.Předměty:
 1. Ovládání živlů
 2. Souboje
 3. Dějiny
 4. Astronmie
 5. Sociální vědy
 6. Přírodní vědy

Studentka byla přijata na kolej Printems.


Arnika Greyová

12. srpna 2012 v 17:14 | Adminka |  Printems
Jméno: Arnika Greyová
Věk: 17 (4.7)
Rasa: Člověk
Živel: Oheň

Historie: Arnika Greyová se narodila Johnovi a Jessie Greyovým. Byla to zvídavá dívka a ráda zkoumala nové věci. Nebylo ji zatěžko někomu pomoci. Ale neměla téměř žádné přátele, byla věčně zahrabaná v knížkách a všichni ji měli za šprtku. Když dovršila 16 let, její život se změnil. Jednou šla po louce a všimla si jak jeden kluk ubližuje malé dívce. Rozhohnila se a řekla mu, ať toho nechá. Nenechal. V rozčilení mávla rukou a z té vyletěla ohnivá koule. Vyděsila se a utekla domů, kde vše pověděla rodičům. Její matka se tomu nepodivila a pověděla jí ať jde do školy Scorropins, kde jí s jejím živlem pomůžou.

Povaha: Ráda čte knihy, zajímá se o hudbu, rostliny, zvířata. Ráda pomáhá lidem. Je usměvavá, ze začátku je nedůvěřivá, ale když člověka pozná blíže, hned se dokáže skamarádit. Je velmi společenská, ale občas vyhledá klidný kout, kde si může zalézt a kde ji nikdo nebude rušit. Ráda poslouchá hudbu, podle které maluje obrázky.

Vzhled: Arnika má blonďaté vlasy a zelené oči. Nejraději nosí džíny v modré barvě a žluté triko na ramínka.

Předměty:
 1. Ovládání živlů
 2. Souboje
 3. Sociální vědy
 4. Chemie
 5. Dějiny
 6. Astronomie

Studentka byla přijata na kolej Printems.


Bella Wampirita

12. srpna 2012 v 13:13 | Adminka |  Hiver
Jméno: Bella Wampirita
Věk: 17 (1.9)
Rasa: Upír
Živel: Oheň

Historie: Bella se narodila nedaleko New Yorku. Žila si šťastně se svou rodinou. Jednoho dne když byla na své první party, uviděla v hluku lidí jednu holku. Seděla v koutě a dívala se na ni. Bella k ní přišla a sedla si vedle ní. Po chvíli se obě dívky skamarádily. Ta dívka se jmenovala Cloe. Cloe řekla Belle, aby se přihlásila na školu jménem Scorropins school kam chodí i cloe. Bella jí poslechla. Hned první den ale cloe kousla Bellu. A tak se z Belly stala upírka.

Povaha: Bella se lidí a i některých upírů straní. Ale jinak je velmi výbušná. Kdyby jí někdo nadával nebo vyhrožoval, srazila by ho k zemi jako mouchu. Z její povahy jde poznat že v sobě má živel ohně. I když je dost silná tak jí její občasná drzost přivádí do problémů. Své kamaarády ale chrání, i za cenu svého života.

Vzhled: První, co každého zaujme jsou její oči a vlasy, které nejraději nosí rozpuštěné nebo do culíku. oči má červeno hnědé, vlasy má rudé. Kůži má bledě bílou. Nejraději nosí své černé kalhoty, černé tenisky a černé triko na ramínka.

Předměty:
 1. Ovládání živlů
 2. Souboje
 3. Dějiny
 4. Chemie
 5. Astronomie
 6. Přírodní vědy

Studentka byla přijata na kolej Hiver.


Sally Wa´Louleil

12. srpna 2012 v 13:03 | Adminka |  Été
Jméno: Sally Wa´Louleil
Věk: 17 (11.6)
Rasa: Upír
Živel: Voda

Historie: Sally se narodila 9.10.1994 v Los Angeles. Byla to hravá holčička, která vždy způsobila nějaký malér. Prožívala klidné dětství bez jakýchkoliv problémů v životě. Když jí ale bylo 13, vše se začalo měnit. Její nejlepší kamarádka přešla k jiné partě, která kouřila a kdo víc co ještě. Sally se ji snažila přemluvit, ale ona byla neodbytná. Trvala si na svém a Sally odstrkovala. Už to nebyla ona. Byl to někdo jiný. Sally v jejich kamarádství přestala věřit a tak se s ní už nikdy nesetkala. To byl první bod. Druhý byl ten, že jí rodiče jednou oznámily, že se stěhují do New Yorku. Sally protestovala, ale co zmohla. Nic. Musela odjet, opustit své přátele. Byla nešťastná. To ale nebylo to nejhorší. Když jí bylo 15, tak se to stalo. Pořád se jí zdálo, že od té doby, co se přistěhovali, ji jejich soused, který byl o dva roky starší než ona, jaksi divně pozoruje. Pořád za ní chodil, snažil se ji odchytit po škole, ale Sally vždy unikla. Ale tentokrát ne. Končila škola. Když zazvonil zvonek, všichni se rozeběhli ven, ze třídy, domů. Sally taky a když šla parkem domů, kudy to brala jako vždy zkratkou, někdo se před ní objevil. Byl to on. Eric. Podívala se mu do očí. Zeptala se ho, co chce, a on, že ji. Že krásně voní a touží po ní už dlouho, ale vždycky odolával. Teď ovšem ne. Přiskočil k Sally a popadl ji za krk. Svalil ji na zem. Sally se snažila zakřičet o pomoc, ale on ji utišil polibkem. Protestovala, ale nemohla nic dělat. Poté jí dal na ústa ruku. Druhou jí chytl ruce a přivoněl k jejímu krku. Olízl ho a poté se do ní zakousl a začal sát. Sally zděšeně a tlumeně vykřikla. Poznala, že je upír a snažila se mu utéct. Bolelo ji to. On ji ale nepustil a až po chvíli se zvedl, usmál se a odběhl pryč. Sally tam bezmocně ležela a po chvíli uviděla nějakou paní, která se ptala, co se děje . Sally řekla, že nic. Paní ještě chvíli váhala, ale potom odešla. Sally se zvedla a šla domů, i když byla zesláblá. Nějak domů došla. Po pár letech se rozhodla, že se odstěhuje. Rodiče s tím souhlasily a tak Sally přišla sem. Doufá, že začne nový život tady. Na život upíra si zvykla, ale už to není ono. A tak, je zde.

Povaha: Sally je na první pohled usměvavá. Ano, tak to taky je. Pokud má ale dobrou náladu. Pokud ne, je raději někde sama a společnosti se vyhýbá. Ráda se přátelí. Zamlouvají se jí ti lidé, kteří jsou zábavní, mají rádi srandu a rádi podnikají různé akce apod. Pokud ale ani jednu vlastnost z vyjmenovaných třech nemají, nevadí jí to. Její velkým koníčkem je malování. Ráda si kreslí různé obrázky, které poté buď někomu daruje, nebo si je nechá. Potom taky ráda hraje na kytaru a u toho i zpívá. Pokud se jí chce, dokáže se do písničky vžít a prožívá ji. Když ji někdo vyruší, dokáže se hodně naštvat. Má ráda zábavu, jak už bylo napsáno. Ráda se směje a zúčastňuje se různých akcí apod. Nemá ráda nudu a proto ji ani nevyhledává. Pokud si všimne někoho, kdo je smutný, nebo nudný, snaží se ho nějak rozveselit, či zabavit. Pokud je ale ten dotyčný neprůbojný a nenechá se, nechá ho a jde někam jinam. Tohle je prostě Sally.

Vzhled: Sally má dlouhé černé vlasy po lopatky, ne-li víc. Nosí je nejraději rozpuštěné, jen občas si udělá nějaký hezký účes. Její oči jsou modré. Její výška je 168 cm, takže není ani malá, ani vysoká, tak něco mezi. Váží 53 kilogramů a je tedy hubené postavy. Ráda nosí věci, které jí jsou pohodlné, ale taky ty, které se jí líbí.

Předměty:
 1. Ovládání živů
 2. Souboje
 3. Dějiny
 4. Sociální vědy
 5. Přírodní vědy
 6. Chemie


Studentka byla přijata na kolej Été.


Ohledně učení ...

11. srpna 2012 v 20:14 | Adminka |  Oznámení atd.
Zdravím,

do každé koleje budeme potřebovat minimálně dva hráče. Takže uvidíme, kolik se Vás registruje. Pokud znáte někoho, kdo rpg hraje, tak se mu o této hře zmiňte. =)
Také budeme potřebovat sedm profesorů, aby se mohlo vyučovat. Školní rok by začal buď to 1. Září, nebo déle. Podle počtu žáků.


Řediteka školy p. Wolldery