Bella Wampirita

12. srpna 2012 v 13:13 | Adminka |  Hiver
Jméno: Bella Wampirita
Věk: 17 (1.9)
Rasa: Upír
Živel: Oheň

Historie: Bella se narodila nedaleko New Yorku. Žila si šťastně se svou rodinou. Jednoho dne když byla na své první party, uviděla v hluku lidí jednu holku. Seděla v koutě a dívala se na ni. Bella k ní přišla a sedla si vedle ní. Po chvíli se obě dívky skamarádily. Ta dívka se jmenovala Cloe. Cloe řekla Belle, aby se přihlásila na školu jménem Scorropins school kam chodí i cloe. Bella jí poslechla. Hned první den ale cloe kousla Bellu. A tak se z Belly stala upírka.

Povaha: Bella se lidí a i některých upírů straní. Ale jinak je velmi výbušná. Kdyby jí někdo nadával nebo vyhrožoval, srazila by ho k zemi jako mouchu. Z její povahy jde poznat že v sobě má živel ohně. I když je dost silná tak jí její občasná drzost přivádí do problémů. Své kamaarády ale chrání, i za cenu svého života.

Vzhled: První, co každého zaujme jsou její oči a vlasy, které nejraději nosí rozpuštěné nebo do culíku. oči má červeno hnědé, vlasy má rudé. Kůži má bledě bílou. Nejraději nosí své černé kalhoty, černé tenisky a černé triko na ramínka.

Předměty:
  1. Ovládání živlů
  2. Souboje
  3. Dějiny
  4. Chemie
  5. Astronomie
  6. Přírodní vědy

Studentka byla přijata na kolej Hiver.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Aktuální články

Reklama