Danielle Mémoire

12. srpna 2012 v 19:02 | Adminka |  Printems
Jméno: Danielle Mémoire
Věk: 17 (7.5)
Rasa: Anděl
Živel: Země

Historie: Danielle se narodila a dlouho též žila v Edinburghu (hlavní město Skotska). Její matka zemřela, když jí byly 3 roky, takže se o ní musel starat otec. Ten pochází z Francie, díky čemuž Danielle ovládá přirozeně nejen angličtinu, ale i francouzštinu. S výchovou mu nikdo nepomáhal. Když jí však bylo 13 let a tím začala kráčet do puberty, nečekaně se objevila jeho sestra Sarah. Také měla proč. Zaprvé mu začala pomáhat s výchovou, a zadruhé, nedlouho po jejím příchodu, Danielle narostly křídla. Ta tím byla šokovaná a samozřejmě velmi překvapená. Její rodina však naopak ne, čímž byla udivená ještě víc. Táta byl z toho velmi smutný, avšak teta se usmívala. Když se zeptala, co se to děje, otec pořád mlčel, ale Sarah ji všechno vysvětlila. A jelikož svoje křídla ještě neuměla v tu chvíli skrývat, poradila jí, aby s ní odešla mimo lidi a začala se s ní učit všechno, co by správný anděl měl vědět a hlavně také umět. Sarah samotná je totiž andělem a do školy Scorropins kdysi chodila. Danielle na to přistoupila, rozloučila se s milovaným tatínkem a odešla se svojí tetou do zvláštního bílého domu uprostřed skotských hor. Čím zvláštní? Například tím, že obyčejným lidem se tento dům neukazuje, a stejně tak ani lidé a jiná stvoření v něm. Tady ji teta naučila skrývat křídla, jelikož andělé nemůžou být lidem prozrazeni, i když je jejich účelem jim pomáhat a chránit. Též ji vysvětlila veškerou historii andělů a i jiných nadpřirozených stvoření. A naučila ji i více věcem, u všeho to však byl spíš základ. Její učení trvalo necelé 4 roky. Sarah ji řekla, že déle už nemá cenu se učit od obyčejného anděla a navíc potřebuje společnost. Proto ji poslala do Francie na univerzitu zvanou Scorropins, kde se nemusí bát prozrazení a může se bezstarostně dál učit

Povaha: Jako malá byla Danielle dost divoká. Chovala se jako kluk, byla celkem dost drzá k dospělým lidem a nebála se nikomu nic říci. I když však ve svém nitru věděla, že je to špatné, nic s tím neudělala. Její povaha se však značně změnila po šoku z nárůstu křídel. Celkově ztichla a chtěla začít pomáhat lidem, jenomže to zatím nešlo. Najednou to bylo, jakoby duševně o několik let zestárla. U tety zjistila, že též dokáže komunikovat se zvířaty a s rostlinami. Zatím tedy místo lidem pomáhala jim. I když by si člověk s andělem spojil jako živel vzduch, tak i přes nadšení z létání je u ní dominantní spíše země - což nasvědčuje už jen ta komunikace.
Co se však týče komunikace s lidmi, samota ji naučila býti nejenom tichou, ale i celkem uzavřenou a ne moc společenskou. K tetě však byla vždycky milá a přátelská.
Také má nějaké ty koníčky. Ráda hraje na klavír a též se naučila hrát na harfu. (Dobrovolně, ne že by jako anděl musela). Miluje totiž hudbu, jelikož ta dodává jejim myšlenkám klid a harmonii.

Vzhled: Danielle má v obličeji velmi jemné rysy. Její pokožka je světlá, nikdy není moc opálená. Má hnědé oči a tmavě hnědé kudrnaté vlasy. Není moc vysoká, měří asi tak 165 cm. Též je dost hubená, i na svojí výšku. Nejraději nosí bílé andělské šaty, jelikož v těch si připadá přirozeně. Když však skryje svoje křídla a jde mezi lidi, nejčastěji si obléká modré džíny a nějaké tričko s krátkým rukávem, když je zima, tak má přes sebe přehozený svetr.Předměty:
  1. Ovládání živlů
  2. Souboje
  3. Dějiny
  4. Astronmie
  5. Sociální vědy
  6. Přírodní vědy

Studentka byla přijata na kolej Printems.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Aktuální články

Reklama