Mercedes Black

15. srpna 2012 v 19:09 | Adminka |  Automne
Jméno studenta: Mercedes Black
Věk: 17 (11.Listopad)
Rasa: Člověk
Živel: Oheň

Historie: Mercy se narodila jednoho deštivého večera v chudinské čtvrti na okraji společnosti. Vyrůstala zde po boku svého staršího bratra Alexe, jelikož s matkou si nebyly nijak blízké. Často se jen tak toulala po ulicích Paříže a zkoumala zdejší obyvatele. Byla vychovávána docela tvrdě, ale podepsalo se to na ní spíše v dobrém. Když jí bylo asi deset přestěhovali se do středu Paříže. Matka je nakonec opustila a o ni se staral bratr. Alex ji zbožňoval a učil ji něčemu co doposud nechápala- ovládání živlů. Jeho živel byl voda a její oheň, takže to nebylo zrovna lehké. Když jí bylo šestnáct začala se zajímat o magii mnohem víc a zahrabala se do knih. Pak objevila jednu zvláštní školu a právě započala nová kapitola jejího života.

Povaha: Mercy je částečně introvertní a tajuplný člověk, ale většinou je spíše energická a společenská. Dokáže být poměrně jízlivá a sarkasmus jí není cizí. Ráda provokuje lidi a někdy překročí i hranici. Má smysl pro humor, ale není ráda středem pozornosti. Je to pilná studentka, ale pouze v oborech, které jsou jí blízké, k ostatním předmětům je lhostejná a dává to najevo. Co se týče její minulosti většinou je tajnůstkářka a nerada se lidem svěřuje. Je těžké si získat její důvěru, ale pokud se to někomu podaří, je rád že ji poznal.

Vzhled: Mercy má dlouhé zrzavé vlasy, které ale barví na červeno a do v nich má blond pruhy. její oči jsou šedozelené většinou se jí mění podle nálady a pokud ovládá oheň odrážejí se v nich plamínky. Má poměrně malý obličej a jemné ženské rysy. Je vysoká asi 170 cm a štíhlá. Obléká se poměrně provokativně a vždy má na sobě kus černého oblečení. Poslouchá core a dává to hodně najevo. Většina jejich triček jsou trička nějaké kapely a nebo protě jen obrázky vnitřností a podobně. nenávidí ryze ženské oblečení jako šatičky a růžovou barvu. Je bláznivá a to se odráží i na jejím vzhledu. Na zádech má vytetované křídla a okolo zápěstí hada, který symbolizuje její užovku Dahliu.


Předměty:
  1. Ovládání živlů
  2. Souboje
  3. Dějepis
  4. Astronomie
  5. Sociální vědy
  6. Přírodní vědy

Studentka byla přijata na kolej Automne.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Aktuální články

Reklama