Sutton Evelyn Mitchell

11. srpna 2012 v 19:12 | Crazy Ress |  Automne
Jméno: Sutton Evelyn Mitchell
Věk: 17 (4.7)
Rasa: Člověk
Živel: Oheň

Historie: Sutton se narodila v docela obyčejné rodině v Las Vegas, střední vrstva. Dům ano, bazén ne. Prožila normální veselé dětství ve znamení smíchu, i přesto, že rodiče se po pár letech rozešli, v pubertě se ale všechno zlomilo. Jednoho večera se vypravila na party. Samozřejmě hodně pila. Bohužel jí někdo do piva namíchal rohypnol. Když se ráno probudila, bylo jí jasné, co se v noci stalo. Podařilo se jí z ostatních vymámit, kdo to byl. Nakráčela za ním do jídelny a vrazila mu facku. Pak se zhluboka nadechla, jako kdyby mu chtěla ještě něco říct, zařvat si na něj, jak po tom toužila předtím, ale najednou ji opustil všechen vztek. Připadala si smířená s tím, že muži jsou tu vážně jen od toho, aby ubližovali. Nikomu dospělému to neřekla. Vlastně to byla částečně i její vina, ještě by všem zadělala na problémy. Odešla ze základky a přestěhovala se k otci do Paříže, kde žil životem malíře na volné noze. Neměli spolu nikdy moc dobrý vztah, i přesto to byl jediný příslušník mužského pohlaví, kterému aspoň trochu důvěřovala. Slíbila sama sobě, že se nebude soustředit na minulost, ale na budoucnost. Příští dva roky se věnovala dokončení základního studia, pokračovala v akrobatické gymnastice a účastnila se mnoha kurzů pro jogíny. Strašně se jí zalíbila teorie o nepřemýšlení, zpomalení dechu a harmonii. Se svým instruktorem se velmi sblížila a stal se jí docela dobrým přítelem. I přesto mu nikdy pořádně nevěřila a odmítala se na něj spoléhat. Zalíbila se jí myšlenka, že by vystudovala nějakou univerzitu, aby si rozšířila obzory. Po krátkém rozmýšlení zvolila Scorropins school. Konec konců tam studoval i její otec, po kterém zdědila svůj živel.

Povaha: Sutton se společnosti ve většině případů straní. Je docela samotářská, protože si hlídá svoje bezpečí a soukromí. Bojí se ostatním věřit, protože před pár lety hodně tvrdě narazila. Stala se z ní zarytá pesimistka a introvertka, odtrhla se od okolí a nenosila prakticky jinou barvu než černou. V poslední době své zdi aspoň trochu prolomila, ale je jisté, že už nikdy nebude tak veselá, jak bývala. Má ale pořád v oblibě černý humor, fotografování, kreslení a zbožňuje staré(nejlépe černobílé) filmy. Většinu času sedí v nějakém temném koutě a trápí svůj blok A4 abstraktními malbami.

Vzhled: Sutton má indiánské kořeny, je to v jejích rysech dost patrné. Je také dost vysoká, což opět odpovídá obvyklému stereotypu. Má asi 180 centimetrů, přidejte k tomu její slabost pro vysoké podpatky a máte žirafu. Jinak je ale docela pohledná, má výraznou, neobvyklou tvář. Čokoládově hnědé oči, inteligentní nos, plné hezky vykrojené rty a dlouhé jako uhel černé vlasy dotváří dojem neopakovatelnosti. Také ji zdobí znaménko ve tvaru půlměsíčku na vnitřní straně pravého kotníku. Pokud jde o komplexy, trápí se hlavně velikostí svých prsou - sotva k ošíčky B. Taky by ocenila trochu větší nohy, s 37 opravdu díru do světa neudělá, když kolikrát nemají její velikost. Jinak je ale se sebou spokojená, raději takhle, než hůř, ne?


Předměty:
  1. Ovládání živlů
  2. Souboje
  3. Chemie
  4. Astronomie
  5. Sociální vědy
  6. Přírodní vědy

Studentka byla přijata na kolej Automne.

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Aktuální články

Reklama