Leshie Tenebris Bellatoria

18. září 2012 v 15:30 | Adminka |  Automne
Jméno studenta: Leshie Tenebris Bellatoria
Datum narození: 05.08
Rasa: člověk
Živel: Země

Historie: (Min. 50 slov)
Leshie se narodila do rodiny statkářů ve Španělsku. Její otec vlastnil stáj, který se zaměřoval na chov westernových koní a matka zase stáj, zaměřenou na chov koní na parkurové ježdění. Rodiče se o ni téměř vůbec nestarali, jen ji vždy na narozeniny nebo nějaký významný svátek dali dárek. O její výchovu se starali její starší bratři James, Zeston a Samuel. Své starší bratry velmi milovala za to že ji nahrazují rodiče, za to že ji dovolili to co by rodiče nejspíš nikdy neudělali a taky za to že ji tak trochu rozmazlili. Její nadání pro Zemi se u ní projevilo ve 14 letech na projížďce se svým koněm Antoniem. Když to řekla bratrům čekala že jí nebudou věřit ale oni ji to naopak začaly vysvětlovat a pomohli ji aby se to naučila trochu ovládat. Leshii to velmi zajímalo a tak když ve svých 17 letech objevila Scorropins neváhala a odešla tam.

Povaha:
Leshie je tak trochu uzavřená a ráda si své problémy řeší sama ale pokud ji někdo nabídne pomoc většinou ji velmi ráda příjme. Leshie nemá moc ráda pozornost ale to neznamená že od sebe někoho odhání, naopak ona přátelskou společnost vyhledává jelikož nemá ráda samotu. Zároveň má ale i ráda svůj klid a možnost si někde sednou a nerušeně si číst knihy které pro ni znamenají totéž jako koně, prostě bez nich nemůže žít. Na pohled se vám může zdát rozmazlená a pyšná ale není to pravda, ve skutečnosti je milá, přátelská a citlivá dívka kterou zraní sebemenší lež jenž o ní někdo pronese. Mezi její největší záliby patří možnost trávit čas v knihovně zalezlá v knížkách, procházení se po lesích nebo jízda na koních které tolik zbožňuje a samozřejmě povídání si s přáteli.

Vzhled:
Leshie se ne jednomu člověku může zdát o dost mladší než ve skutečnosti je kvůli jejímu oblému obličeji s hladkou kůži. Leshii to ale nevadí a je s tím smířená jelikož pokaždé když se podívá do zrcadla uvidí tmavé šedo-modré oči nad nimiž je úzké obočí a vlasy po ramena která mají kaštanově hnědou a zároveň černou barvu. To by byl obličej když se však na sebe podívá jako na celek uvidí sportovní a štíhlou ,161 cm vysokou holku jenž na sobě nenosí nic jiného než černé (občas modré) zvonové rifle k tomu nějaké tričko s krátkým rukávem a šedo-modrou mikinu s kapucí. Co se týče bot vždy jednoznačně volí černo-šedé tenisky.


Studentka nastupuje na kolej Automne.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Aktuální články

Reklama