Mashita Akako

11. listopadu 2012 v 20:12 | Adminka |  Automne
Jméno studenta:
Mashita Akako
Datum narození: (jenom den a měsíc)
26.8
Rasa: člověk, upír, vlkodlak, démon, anděl)
Démon
Živel: (oheň, voda, vzduch, země, energie)
Energie
Povaha: (min. 50 slov)
Akako je nenápadná dívčina, ne moc vyhledávající pozornost, držící se v tichosti v ústraní, odkud pozoruje ostatní. Přimět ji mluvit je někdy úkol na několik let, ne všem se to podaří. Většinou, když jí někdo osloví, jen si něco pro sebe zamumlá v japonštině a zmizí co nejdál. Ovšem jsou i případy, kdy jen sedí a dívá se na tu osobu, jako by byla z jiné planety, ovšem po několika minutách odpoví, ale to se nestává moc často. Často v minulosti získávala pověst podivínky, ona se těm lidem, ale smála za zády do tváře. Nenímoc dobrá, co se týče vyhledávání přátel a udržování mezilidských vztahů.
Historie: (min. 50 slov)
Narodila s v Tokyu v Japonsku. Její otec byl obchodník a její matka pracovala v továrně na plyšové hračky. Mývala ještě mladší sestru, ale ta zemřela po čtyřech rocích života na vážnou nemoc. Rodiče se jí rozvedli, když měla 16 let a ona se rozhodla žít na vlastní pěst. V té době se začala projevovat její druhá stránka - ta démoní. Zprvu byla dost překvapená a trochu se i bála, protože nevěděla, co se děje. Po několika týdnech se rozhodla vyhledat svou matku, bohužel, od své babičky se dozvěděla, že zemřela několik týdnů po jejím odchodu. Babička jí vysvětlila, že se u nich démoní geny dědí. Vždy ob generaci. Pomohla Akako vyhledat školu, na kterou by ji mohli vzít. Na Scorropins.
Vzhled: (rozepište se)
Dívka je menšího vrůstu, což si vynahrazuje jehlovými podpatky. Má dlouhé, jasně oranžové vlasy, které jsou na ramenech vlnité. Oči má tmavě modré barvy, často orámované černou tužkou. Trošku větší nos a plné světlé rty jí přesně pasují do obličeje. Nejčastěji nosí černou a bílou barvu, ale občas se objeví i v červené, nebo žluté.


Studentka byla přijata na kolej Automne.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Aktuální články

Reklama