Profesor Anthony Damien Eric Van Guergi

8. listopadu 2012 v 13:22 | Adminka |  Učitelský sbor
Jméno postavy: Anthony Damien Eric Van Guergi
Datum narození: 14.2.
Rasa: Anděl
Živel: Oheň
Povaha:
Obvykle, když hledíme do prázdných tváří lidí, tak první dojem klame a dělá osobu tou horší, nebo tou lepší… Anebo se alespoň v něčem trefíme, což je obvyklé, jelikož nějaký úsudek a zkušenosti s lidmi má každý. No každý. Mám-li to uvést na pravou míru, tak ten, kdo nepotkal tohoto ďábla s andělskou tváří.
Ze začátku na něj hledíte a vidíte usměvavou tvář, milou osobu, která díky své rase může i pomáhat lidem a šířit na zemi dobro… No, myslet si to můžete, ale v tom případě jste na krutém omylu, který vás v nejlepším případě může stát jen několik chvil strávených po boku věčného otravy. Při těch horších chvílích už to nedopadá moc dobře a vypluje na povrch jeho krvelačná a temná stránka, co nemá s tou osobou, co jste potkali, nic společného. Už poznáte tu část jeho duše, co tak zarputile touží po zlu. Škodolibost, zlomyslnost a podlost nejsou ničím, co by mělo býti jemu ukryto. Prostě shrnu-li to, tak se raději vyhýbejte, jelikož to opravdu není osoba, se kterou by bylo radno si zahrávat a která by chtěla rozsévat dobro, lásku a mír.
K lidem, či jiným tvorům se chová poněkud uzavřeně a nijak se nesnaží navazovat kontakt s někým ve svém blízkém okolí. Ve větší společnosti se dá považovat za nervózního a nepřizpůsobivého jedince, který nijak přílišným taktem ani zájmem netrpí. Když se s ním však spřátelíte, tak možná najdete v jeho slupce to zlo, ale i dobrotivost, kterou prostě neumí potlačit. Hledá ve všem to špatné, to je pravda, ale dokáže si najít přátele, které pak brání… Chrání je svým ostrým jazykem, ale není proti tomu se postavit se jejich nepřátelům fyzicky. Najít v něm však tu lepší stránku je takřka nemožné a to, že on v někom najde opravdového přítele téměř nereálné.
Milostné vztahy a tenhle andílek opravdu nejdou dohromady. Kdyby si ho nějaká žena dokázala ochočit a dokázala ho zaujmout alespoň z poloviny, jak je zaujatý sám sebou, tak to je bod pro ni a možná by s ní dokázal nějakou tu chvilku existovat v partnerském vztahu, ale moc bych na to nesázela. Bere ženy jen jako částečná odreagování a chvilkovou známost a velice rád jim láme křehká srdíčka… Má to v povaze a žádná žena ho nikdy nezaujala tak, aby byl schopný se pro ni změnit. Celkově co o něm říci nakonec… Není to tvor trpělivý, není hodný a nedá se od něj čekat nic na sto procent. (Pokud se, samozřejmě, nejedná o nějakou špatnost). Vymyká se trochu svojí rase, ale to mu je taky ukradené. Je zahleděný do sebe a považuje se za jedinou dokonalou věc na téhle zemi. A všechny ty stránky v něm nepopřete.
Vzhled:
Okolo relativně vysokého těla se rozprostírá taková světlá aura… Nedá se říci, že by byla vidět, ale na druhou stranu působí dosti rozzářeně. Na tváři si mu obvykle hraje takový veselý úsměv a v očích má jiskřičky, ale pozor. Tohle gesto zračí spíš nějakou ignoraci vaši osoby… Při prvním pohledu si všimnete toho, že velikostí je tak nějak akorát. Je možné také tvrdit, že o pár centimetrů převyšuje obvyklou výšku, ale skoro si toho nevšimnete. Hruď je poměrně rozložitá a pod oblečením se v patrné známce rýsují svaly. Není jich moc a nepůsobí přehnaně, ale má je. Jinak je poměrně hubený, skoro až moc.
Pokožka je bělostná, dalo by se říci až porcelánová a působí trochu nezdravě, abych pravdu řekla. Obličej, kterým ho bůh obdaroval, má rysy jen velmi málo zvýrazněné, až skoro nepatrně. Jen pár ostřejších a tudíž i pohlednějších rysů najdete v oblasti brady, která je dosti výrazná v porovnání s okolím obličeje, z něhož dosti září světle modré oči. Nedalo by se říci, že nejsou hezké, to spíše naopak. Září takovou zvláštní barvičkou a v porovnání se skoro růžovými rty jsou relativně pěkné. Okolo se v rozcuchu vlní jeho přirozeně tmavě hnědé vlasy s ebenově černým nádechem.
Oblečení tohoto mladého muže se obvykle skládá z tmavých barev doplněných o nějakou kontrastující, která šokuje. Dám-li příklad, tak jde v černých džínech, černé košili a oko krku má červený šátek. Obuv je poté též volena do černé barvy. Lze si všimnout toho, že černou nosí poměrně často a nějak moc nemění styl oblečení. Důraz na doplňky až na pověstný šátek mu chybí… Při chůzi našlapuje elegantně, pomalu a nikdy nikam ze zásady nespěchá. I kdyby šel pozdě, tak si svou chůzi a promenádu pořádně užije a bude častovat naivní dívky sladkým úsměvem… tím se dostáváme k výrazu tváře.
Nedá se říci, že by se rád usmíval, ale na jeho tváři úsměv vidíte. Působí tak hrozně upřímně a s jiskřičkami v očích nenechá moc dam chladných, ale po pravdě se v danou chvíli vůbec nevěnuje svému okolí. Pokavaď si něčeho všímá, tak je zamračený a jinak zvlášť se nesnaží dát najevo svoji nelibost k ostatním. Při mluvení si lze všimnout finského přízvuku, který se vkrádá do jinak sametového a relativně mírného hlasu. Neuslyšíte ho křičet, neuvidíte ho gestikulovat. To je moc hluboko pod jeho úroveň. A kdyby se někdo ptal, kde má křídla, tak si je možno všimnout občasných několika černých per trčících ze zad… Ale jen velmi málo a zřídka.

Profesor učí Chemii, dále je kolejním ředitelem Automne.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama