Prosinec 2012

Christine Hope Dawson

30. prosince 2012 v 10:05 | Shunji |  Automne
Jméno studenta:
Christine Hope Dawson
Datum narození: (jenom den a měsíc)
3.8.
Rasa: (člověk, upír, vlkodlak, démon - teď ne, banshee, harpyje, elf, hybrid - člověk x zvíře)
upír
Živel: (oheň, voda, vzduch, země, energie)
energie
Povaha: (min. 50 slov)
Nenávidí to, co je. Nemá ráda ostatní upíry, protože jim stále dává za vinu to, že ji dva z této rasy vzali rodiče i bratra. Doufá, že časem tuto nenávist překoná a naučí se žít s tím, že je upírka. Je tichá a snaží se zapadnout do kolektivu, aby moc nevyčnívala.
Historie: (min. 50 slov)
Narodila jsem se v Anglii dvěma lidem. Měla jsem staršího bratra, ale když nás jednou v uličce přepadli upíři, on proměnu nepřežil. Potom jsem uteka z domova a toulala se různě po světě plná vzteku, že už se nemůžu vrátit k rodičům a že jsem ztratila bratra. Mstila jsem se na lidech, ale nakonec jsem si uvědomila, že je to k ničemu. Nejdéle jsem se zdržela v Austrálii a později jsem se vrátila do Evropy, ale ne do Anglie, ale do Francie.
Vzhled: (rozepište se)
Měří asi 175 cm a je štíhlé postavy. Na krku se jí lesknou čtyři jizvy, které jsou památka na její proměnu. Má dlouhé blonďaté, trochu zvlněné vlasy a šedozelené oči. Když ucítí krev nebo se hodně naštve, tak její oči získají rudou barvu a špičáky se jí prodlouží.

Studentka byla přijata na kolej Automne.


Nivaz

9. prosince 2012 v 12:03 | Shunji |  Printems
Jméno studenta:
Nivaz
Datum narození: (jenom den a měsíc)
11.11
Rasa: (člověk, upír, vlkodlak, démon - teď ne, banshee, harpyje, elf, hybrid - člověk x zvíře)
Elfka
Živel: (oheň, voda, vzduch, země, energie)
Energie
Povaha: (min. 50 slov)
Nivaz je schopná nezávislá a samostatná jednotka, která je schopna bojovat sama za sebe ale i za ostatní. Je nebezpečná a dokáže toho náležitě využít. Miluje svou magii v níž vyniká se zacházením a kombinováním různých útoků. Je chytrá a vynalézavá. A nyní je tu její chladnost a neochvějnost. Nivaz má docela ráda smrt a boje. Vlastně boje miluje. S radostí se vrhá do každého. Však ale rozvážně si rozebere situaci. Má drsnější způsoby mluvy a zacházení. Ale jí to nevadí. Je zákeřná a s nikým se moc nepáře. Od kluků chce mít pokoj nejdéle do smrti. Ráda kreslí a vymýšlí se svými kamarády různé věci…Ale teď tedy k její tvrdé stránce. Můžete jí urážet jakkoliv chcete ale sní to nepohne. Maximálně vám přesně naplive do obličeje co si o vás myslí. Když se na ní rozeřve profesor poslouchá ale ani krapítek to sní nepohne. Své city dokáže maximálně ovládat a taky potlačit. Její oblíbený stil hudby je. Epika, Rock,speed roc, metal a daetgh metal.
Historie: (min. 50 slov)
Jako malá prožila to co jiní pokládají za horor a jako za spásu. Ale k věci: Nivaz se narodila jako elfka v jednom elfském paláci. Byla vznešené krve a rodu. Byla rodu Grimů. Jednoho z nejlepších a nejvznešenějších rodů elfů .Musela dodržovat přísnou etiketu, ale když nikdo nebyl z jejích rodičů doma. Vzala levého koňského přítele a jezdila po lesích. Učila se všem dovednostem elfů sama. Občas zajížděl do města pod palácem. Městečko se jmenovalo Onatay. Jezdila tam pro meče. Byli to nádherné elfské práce. Ale ona chtěla mát svůj meč, který je podle ní, a na objednávku si ho ukout nemohla. A tak se naučila kout sama Ukula si dva meče tou nejkvalitnější elfskou ocelí a zdobené obsidiánem. Naučila se s nimi bojovat úplně nejlépe z paláce. Pak si ještě udělala luk. A pak jí poslali studovat do elfské bojové a magické školy.Hodně se tam toho naučila když svou samoukou předčila některé její učně. Učila se Kung-fu a džiudžicu. Byla tam jako nejlepší a dostala už v pouhých třinácti letech černé kimono. Po čtrnácté roce se vracela domů. Už se těšila na matku a na otce.Ale když přijela, čekalo ji zděšení smrt a jen nevěřícný pohled a myšlenka na to, že je to pouhý sen. Hrad a i celé město hořelo. Bez zaváhání jela do hradu. Když se konečně probila dveřma do trůního sálu bylo již pozdě. Matka a otec byli mrtvý. Nivaz si klekla na kolena a začala brečet a naříkat. Když se palác začal padat. Sebrala všechno co měla a utekla z paláce. Odjela a už se nikdy nevrátila….Nikdo nepřežil…. A tak když dovršila sedmnáctý rok odešla na školu, kde je se nyní snaží udělat přijímačky
Vzhled: (rozepište se)
Bílé vlasy špičaté uši: Velmi hezká a pohledná.Útlá a vzhledem bojovnice elfka. Ráda se obléká do černých upnutých věcí s kůže. Vždy nosí vysoký culík. Jak už se říkalo, je sťíhlá a má viditelné ženské rysy. Je vysoká asi 180cm. Nejraději u sebe nosí své dva meče. Její tělo je svalnaté a pružné. Díky elfskému původu, je abnormálně rychlá, silnější a hodně vysoko skáče. Má ocelovo žluté oči.

Studentka byla přijata na kolej Printems.


Deemary san Diego de Morgantis

9. prosince 2012 v 8:52 | Shunji |  Printems
Jméno studenta:
Deemary san Diego de Morgantis
Datum narození: (jenom den a měsíc)
2.8
Rasa: (člověk, upír, vlkodlak, démon - teď ne, banshee, harpyje, elf, hybrid - člověk x zvíře)
Elf
Živel: (oheň, voda, vzduch, země, energie)
Země
Povaha: (min. 50 slov)
Jsem tvrdě vychována v tvrdých podmínkách.. Mám velice dobré způsoby.. Jsem lehce odměřená, ale více uvolňená.. Jsem přátelská, dokud mi nedáte důvod se zlobit.. Když mě naštvete, zažijete pravé peklo na zemi.. Jsem výbornou bojovnicí a málokdo se mi vyrovná.. Za každou venu vám povím pravdu, i kdyby byla sebevíc krutá.. Ráda se usmívám a mám dobrou náladu.. Jsem nenáročná a lehce skladná ;)
Historie: (min. 50 slov)
Narodila jsem se v menší elfské vesničce Onatay.. Od mala mě učili boji, vědění, chování a způsobům, samostatnosti.. Dokončila jsem svůj výcvyk zkouškou, zakončenou testem, zápasem, večeří, přežitím v lese.. Test jsem zvládla s rezervou.. Boj jsem vyhrála, ale s pár tržnými ranami.. Při večeři jsem se jednou přehmátla, ale zvládla jsem to a při nocování v lese.. Když jsem došla ke svému tábořišti, byly tam: hrnec s vodou, luk a tři šípy, kamenná deska a deka.. Odlila jsem si trochu vody mimo na pití a pod hrncem jsem zatopila, aby se mi ohřála voda.. Odešla jsem na lov.. Když jsem přišla, měla jsem zajíce.. Nic víc jsem nepotřebovala.. Svou dýkou jsem vykuchala zajíce a uvařila ho.. Když jsem se najedla, zatopila jsem a přikryla jsem se dekou.. Když jsem se probudila, v klidu jsem se vrátila do Onataye.. Vypálené město bylo mrtvé.. Všechny pozabíjeli, nikdo nepřežil.. Nevěděla jsem kdo to udělal.. Našla jsem jen hůl z ocele.. Vzala jsem ji a přísahala smrt tomu, kdo to udělal.. Vydala jsem se na použ světem.. Tak jsem se dostala až k vám..
Vzhled: (rozepište se)
Mám brunaté, hnědé a husté vlasy které doplňují moje ostré rysy obličeje.. Mám zářivé jantarové oči a plné rudé rty.. Jsem trochu bledější a velmi štíhlá..(míry 90,60,90 :D) nosím jen svůj postroj a málokdy si obléknu něco jiného.. Vždy mě uvidíte s mou hnědo stříbrnou ocelovou hůl s úžasnými detaily.. Jinak působým tvrdým, ale elegantním dojmem..


Studentka byla přijata na kolej Printems.


Michaela Apell

8. prosince 2012 v 15:25 | Shunji |  Automne
Jméno studenta:
Michaela Apell
Datum narození: (jenom den a měsíc)
1. december
Rasa: (člověk, upír, vlkodlak, démon - teď ne, banshee, harpyje, elf.)
človek
Živel: (oheň, voda, vzduch, země, energie)
Keďže je človek, tak žiaden.
Povaha: (min. 50 slov)
Michaela, alebo Miša, ako ju zvyknú volať priatelia, sa vyznačuje svojím zväčša suchým humorom, iróniou a večným podpichovaním, častokrát ústiacim do hádky. Okrem iného je však priateľská voči ostatným a nakoniec sa dokáže zmieriť aj s najväčším nepriateľom.
Historie: (min. 50 slov)
Narodila sa v tichom anglickom Heveri, kde žila so svojím otcom. Mama jej umrela, keď mala dva roky, takže si jej krásnu tvár vôbec nevybavuje. Zdedila po matke vášeň k hudbe a na klavíri hrá, kedykoľvek sa k nemu dostane. Od otca sa na preto rozhodla odísť na túto školu, lebo chcela dosiahnuť určitý stupeň vzdelania a potom ho finančne zabezpečiť.
Vzhled: (rozepište se)
Okrem svojej povahy si ju ľudia dokážu zapamätať vďaka krásnym dlhým, mierne vlnitým blond vlasom, ktoré si nemusí prefarbovať. Inak mejkap veľmi neobľubuje a používa iba očnú špirálu. Svojimi uhrančivými očami zdedenými tentoraz po otcovi rada prepicháva ostatných. Nie je veľmi vysoká, priemernej postavy a svetlej pokožky, keďže v Heveri si slnka veľmi neužila.

Studentka byla přijata na kolej Automne.


Zvíře: Drak Dragão

7. prosince 2012 v 7:57
Jméno: (Co má napsané na obojku, jak se mu říká, pod jakým jménem je známé.)
Dragão
Věk: (V lidských letech)
3 roky
Vzhled: (Rozepište)
Dragão, nebo taky zjednodušeně Drake, jak se mu říká, je poměrně velký drak, na to, že je pomalu ještě mládě, a proto se taky předpokládá, že ještě poroste. Je štíhlý, poměrně dlouhý, krk až po špičku ocasu mu lemují tvrdé trny, které má i na nohou. Křídla vypadají jemně, skoro tak, že by se mohla protrhnout, ale není tomu tak. Hrdlo a dlouhý krk mu chrání tvrdé šupiny, jako brnění. Hlava je protáhla a úzká, jeho oči kupodivu vypadají docela přátelsky, i přesto, že připomínají očí hadí, nebo kočičí.
Druh: (Gryf, mantichora, chiméra, orthos/kerberos, hydra, fenrir, či další mytologická zvířátka... mohou to být ale i obyčejné kočky.)
Drak
Povaha: (Jak se zvíře chová, jak se dá snadno ochočit, jak si člověk získá jeho přízeň? - Rozepište se.)
I když je Dragão drak, rozhodně nepatří mezi své vrstevníky, je hrdý; nikdy nevíte, jestli se před ním není lepší chovat se jako před hipogryfem, a proto se čas od času urazí. V Dakotině přítomnosti se z něj stává mazel, dalo by se říct, že je jako malé štěně. Možná je to tím, že ho Dakota zachránila a starala se o něj už od malého dráčka. K ostatním, jak k lidem, tak i zvířatům, si zachovává chladný odstup, když je podrážděn, je schopný i bojovat. U každého zvířete, ať menšího či většího, má nutkání si s ním jakýmkoli způsobem utřídit vztahy, a hlava nehlava prostě musí dokázat, že on má na vrch.
Foto: (obrázek - nemusí být v případě obsáhlého popisu vzhledu. Pokud vám zas popis moc nejde, může být obrázek.)


Majitel: (Jméno majitele - zvíře bude přidáno k jeho profilu, pokud majitele nemá, proškrtněte.)
Dakota Beatrice Rogers

Zvíře: Gryf Avignis

6. prosince 2012 v 16:48 | Shunji
Jméno: (Co má napsané na obojku, jak se mu říká, pod jakým jménem je známé.)
Avignis Přezdívaný taktéž Ohnivý
Věk: (V lidských letech)
149 let
Vzhled: (Rozepište)
Ohnivý, jak se tomuto tvorovi taktéž říká je poměrně velký opeřenec sám o sobě, a když roztáhne křídla, má problém se většinou někam dostat - a proto raději využívá vzdušného prostoru. Právě tyto křídla tvoří různě velká pírka, barvy červené až bronzové. Jeho tělo je pak pokryto hustou srstí, stejné barvy a ocas je dlouhý zakončený jemným chomáčkem téměř rudé srsti. Má taktéž do červena zabarvené oči, které téměř září. Jeho ouška jsou pak špičatá, avšak spíše kočičí. Zobák má barvu nahnědlou a je krátce zahnutý, přičemž dokáže i dosti pevné předměty rozdrtit na prach.
Druh: (Gryf, mantichora, chiméra, orthos/kerberos, hydra, fenrir, či další mytologická zvířátka... mohou to být ale i obyčejné kočky.)
Gryf
Povaha: (Jak se zvíře chová, jak se dá snadno ochočit, jak si člověk získá jeho přízeň? - Rozepište se.)
Ohnivý opravdu své jméno nedostal jen díky vzhledu. Jeho povaha se dá popsat totiž nejlépe jako proměnlivá a hlavně je to tvor velice výbušný a potřebuje, aby mu všichni prokazovali náležitou úctu. Je spíše agresivní a útočný, avšak pokud k němu ostatní chovají úctu, dokáže být i milým společníkem, který vás bude chránit. Nebojí se jen tak něčeho a jasně ukazuje všem, že oni by se měli bát jeho, pokud se k němu nechtějí chovat slušně.
Foto: (obrázek - nemusí být v případě obsáhlého popisu vzhledu. Pokud vám zas popis moc nejde, může být obrázek.)


Zvíře: Fenrir Ruin

2. prosince 2012 v 18:35 | Shunji
Jméno: (Co má napsané na obojku, jak se mu říká, pod jakým jménem je známé.)
Ruin
Věk: (V lidských letech)
243
Vzhled: (Rozepište)
Ruin na první pohled vypadá jako obyčejný vlk, avšak oproti němu je výškou menší, jelikož je ještě hodně mladý. Celé tělo mu pokrývá jemná srst modré barvy. Tlapy má sněhově bílé, stejně jako oči bez panenek, s nimiž však vidí velmi dobře. Zaiře sahá sotva po pás, ale to neznamená, že jednou nebude mnohem větší.

Druh: (Gryf, mantichora, chiméra, orthos/kerberos, hydra, fenrir, či další mytologická zvířátka... mohou to být ale i obyčejné kočky.)
Fenrir

Povaha: (Jak se zvíře chová, jak se dá snadno ochočit, jak si člověk získá jeho přízeň? - Rozepište se.)
Většinou jsou sice fenriři dost útoční a agresivní, Ruin -ačkoliv to jméno popírá- se chová velmi přátelsky. Člověk se ani nemusí moc namáhat, aby se k němu Ruin přiblížil, či mu lehl u nohou. Lidi má rád, ale vlkodlaky ještě radši, k těm se chová jako k dlouholetým přátelům. Upíry naopak moc rád nemá, na ně dokáže být dost hnusný.

Foto: (obrázek - nemusí být v případě obsáhlého popisu vzhledu. Pokud vám zas popis moc nejde, může být obrázek.)


Majitel: (Jméno majitele - zvíře bude přidáno k jeho profilu, pokud majitele nemá, proškrtněte.)
Zaira Scarlett Goemi

Zvíře: Kerberos Mazlík

2. prosince 2012 v 18:31 | Shunji
Jméno: (Co má napsané na obojku, jak se mu říká, pod jakým jménem je známé.)
Na všech třech obojcích má napsáno "Mazlík"
Věk: (V lidských letech)
4 roky

Vzhled: (Rozepište)
Je to tříhlavý pes, který měří necelý metr. Má černou barvu srsti a dva ocasy. Všechny tři páry očí mají hnědo-červenou barvu. Obvykle má červené obojky. Má velmi ostré drápy, kterými by vás dokázal i zabít. To samé platí o jeho zubech. Obvykle je má vyceněné a vrčí, i když je někdo třeba 5 metrů odsuď, a Mazlík ho vidí. Nechá se - dokonce - vést na vodítku (tlustý řetěz), ale dovolí to jenom těm, kterým "důvěřuje" (a to je hodně, hodně málo lidí.)
Druh:
Kerberos

Povaha: (Jak se zvíře chová, jak se dá snadno ochočit, jak si člověk získá jeho přízeň? - Rozepište se.)
Mazlík se chová tak, jako asi jiní Kerberové. Je zuřivý a zkrotit ho dokáže jenom Alex, která ho jako "malého" našla na chodníku. Vzala si ho domů a tak se o něj starala. Lehce se dá ochočit jenom tak, že ho podrbete za pravým uchem prostřední hlavy, ale hodně lidí se ho bojí a tak se k němu ani nepřiblíží. A ani o tom obvykle neví. A člověk si jeho přízeň získá tak, že mu dá k jídlu sušenky polité čokoládou a posypané kokosem. To se taky neví.
Foto: (obrázek - nemusí být v případě obsáhlého popisu vzhledu. Pokud vám zas popis moc nejde, může být obrázek.)
Majitel:
Alexandra Selena Greenhorn

Samuel NeMeSiS

2. prosince 2012 v 9:09 | Shunji |  Printems
Jméno studenta:
Samuel NeMeSiS
Datum narození: (jenom den a měsíc)
8. července
Rasa: člověk, upír, vlkodlak, anděl) Démon - Ne!
Anděl
Živel: (oheň, voda, vzduch, země, energie)
Oheň
Povaha: (min. 50 slov)
Sam, jak mu někteří říkají, je spíše samotářský typ, kamarády moc nemá a ani nehledá nějak velkou společnost. Ti co ho znají a se kterými chodí ven, by řekli, že je velmi zábavný a dokáže se dobře bavit. Dobře komunikuje, ale někdy bývá uzavřený, ale toho se většinou rychle zbaví, i když někdy mu to vydrží dosti dlouho. Naopak se straní lidí, které nezná a těm nedůvěřuje. Jen velmi těžko a váhavě navazuje nějaký vztahy s novými lidmi. Naopak má období, kdy je velmi kamarádský a přátelský, rád navazuje nové vztahy a toto období mívá velmi často, bohužel jen kratší dobu. Samuel je prostě velmi náladový, ale pohodový kluk.
Historie: (min. 50 slov)
Samuel vyrůstal ve Španělsku ve velkém městě. Jeho matku nikdy nepoznal, protože když zjistila, že je těhotná s mým otcem a porodila, tak ihned odešla. Vzato teď uvažuje, jestli to bylo dobře či špatně, jelikož otec pracoval, vlastně ani neví, kde pracoval, ale díky němu poznal spoustu zemí, které navštívily. Naučil se také spoustě jazyků a kultur, ale díky častému cestování, neměl nikdy stálý domov, což mu moc nevadilo. V mládí chodil do školy pouze prvních pět let a poté se přestěhovaly a do školy už přestal chodit. Všechny zbývající věci ho doučil doma otec. Od té doby se každé dva roky přestěhovaly do jiné země. Pro někoho by to možná bylo velmi otravné, ale pro Samuela nikoli, ba naopak jemu se to ještě zamlouvalo a velmi bavilo. Jeho povahu asi zavinila návštěva jedné ze zemí, kde se setkal s odporem a ignorací, především s podrazy. Jinak ve všech ostatních zemích se přiučil něčemu novému a setkal se, se spoustou dobrých kamarádů. Dokonce ani dnes neví, jakou má otec práci, i když je s ním v kontaktu. V osmnácti letech, kdy přišli do Londýna, se rozhodl, že zde zůstane napořád, jelikož se mu tu velmi zalíbilo. Našel si zde práci a byt a začal žít svůj vlastní život.
Vzhled: (rozepište se)
Xedrico přesně zapadá mezi své vrstevníky svou výškou a tak se někdy stane, že ho úplně přehlédnete. Jeho tvář je mírně zaoblená a má typické mužské rysy. Obličej pokrývají špinavě blonďaté delší vlasy, které nosí vždy volně vlající. Jsou upravené a velmi rovné. Pod delší ofinou se skrývají jasně zelené oči, které když chtějí, dokáží vykouzlit krásný pohled. Obočí je tmavě černé a tak podtrhuje barvu očí. Mezi očky se tyčí spíše menší zaoblený nos. Jeho rty s nevýraznou barvou tvoří úsměv většinou takový, jakou má náladu. Celková jeho postava působí sportovním tělem, jako kdyby chodil do posilovny, ale ten kdo si to myslí je na omylu. Ramena má lehce širší, ale kdo ho dobře nezná, nemá šanci si toho všimnout. Ruce má k poměru těla, tak akorát, ale jeho dlaně jsou trochu větší. Pokud jste všímaví, můžete vidět, že na dlaních má malé jizvičky, a to i na prstech, není jich mnoho, ale přesto jsou některé vidět, ale na dotek nejsou nijak znát. Jeho tělo je lehce vypracované, což mu pomáhá při vytrvalosti. Nejraději nosí volné kalhoty. Trička si vybírá spíše s krátkým rukávem a vícebarevná bez potisku, ale to nikdo neví, jelikož na sobě má opravdu vždy mikinu s kapucí, do které je zahalen. Občas můžete vidět, že má oblečený dlouhý tenký světle zelený kabát s kapucí. Kabát je velmi zdobený nejrůznějšími symboly a znaky, ale nejvíce asi na kapuci. Pokrývku hlavy zrovna nemá v oblibě, jak u sebe, tak u ostatních, pokud se tedy nejedná o kapuci, kterou má nejraději a proto ho v ní můžete vidět téměř vždy. Upřednostňuje letní sportovní obuv, kterou nosí i v zimě, pokud nenapadne moc sněhu a musí obout něco teplejšího. Jeho oblíbenými barvami jsou světle zelená, kterou má nejraději a modrá, ostatní barvy mu ale nijak nevadí.

Student byl přijat na kolej Printems.


Ano ples.

1. prosince 2012 v 9:30 | Shunji |  Akce
Ahojte, s adminkou Kristy jsme se tedy rozhodly "uspořádat" ples. :) Bylo by to dnes od 17:00 v nové místnosti, která se objeví pod ostatními místnosti ve škole. Pravděpodobně to bude taneční sál, nebo něco podobného. Bude to ples ve středověkém stylu, tudíž krajkové šaty, rukavičky atd. :)
Postavy v rpg se nemusí navzájem zvát, stačí, když se s danou osobou domlouvíte třeba přes chat. :)

Takže v C.Č. je "officiální" pozvánka. :)