Anne Rayn

10. ledna 2013 v 15:57 | Shunji |  Printems
Jméno studenta:
Anne Rayn
Datum narození: (jenom den a měsíc)
18.11
Rasa: (člověk, upír, vlkodlak, démon - teď ne, banshee, harpyje, elf, hybrid - člověk x zvíře)
Anděl
Živel: (oheň, voda, vzduch, země, energie)
Země
Povaha: (min. 50 slov)
Anne je víc než cokoliv jiného hodně náladová, hraje v tom velkou roli její minulost. Její nálada se může zlomit během krátkého okamžiku v jedné chvíli se usmívá a v druhé už metá "blesky". Nemá ráda když někdo dělá něco proti její vůli. Je příšerně paličatá a hrdá, málo kdy si nechá od někoho pomoct své záležitosti si řeší sama a velmi důraznými kroky. Po své matce zdědila velkou mentální sílu, hrdost a tvrdohlavost. Otec ji zanechat lásku ke všemu živému, citlivost a sklony k pomoci ostatním. A však všechny její dobré vlastnosti dosti přebíjí ty špatné. Je uzavřená a nenechá si nic líbit, svoji dobrou povahu ukáže až po delší známosti.
Historie: (min. 50 slov)
Její matka je jedním z andělů smrti, přichází k těm kteří už mají svoji poslední hodinku a převádí jejich duše na správné místo. Otec je naopak andělem lásky, je u toho když se lidé seznamují, když se někdo nový narodí, i u toho když se s milovaným loučí když odchází na věčnost. Právě při jedné s téhle příležitosti se její rodiče potkaly, kvůli tomu že je zakázané aby se dva andělé každý s jiným posláním setkaly, musely Ann dát pryč. Zanechali ji u elfů. Které taky považuje za své pravé rodiče. Vyrůstala mezi nimi, se svými pravými rodiči se setkala až v patnáctém roce, kdy se začaly projevovat její schopnosti a růst jí křídla. Vše ji vysvětlili, ani tak je však úplně nevzala. Chápe to, ale stále se raději vrací do své elfské rodiny. Jedinou podmínkou jejich biologických rodičů byla aby šla studovat někam kde ji naučí jak používat své schopnosti.
Vzhled: (rozepište se)
Anne je vysoká asi metr šedesát, štíhlé postavy. Její černé vlasy jsou kudrnaté a dlouhé asi po lopatky, nosí je převážně rozpuštěné, jen často v nich má namotané copánky, tak jak to nosí jiní elfové. Nechodí nalíčená a nejraději nenosí ani boty. Má ráda uplé šaty, které na ni můžete často i vidět. Křídla bílé barvy s dlouhými pírky, svěšené k zemi. Jsou asi dva metry v rozměru. Nechává si je složené na zádech. Její obličej je kulatý a když se usmívá, světle růžové rty se ji roztáhnou a odhalí bílé zuby. Oči má modro zelené s dlouhými řasy.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama