Liesindwara

24. ledna 2013 v 15:40 | Kristy
Jméno studenta: Liesindwara (Lies)

Datum narození: (jenom den a měsíc) 23.6.
Rasa: (člověk, upír, vlkodlak, démon - teď ne, banshee, harpyje, elf, hybrid - člověk x zvíře) Elfka
Živel: (oheň, voda, vzduch, země, energie) Vzduch
Povaha: (min. 50 slov) Vypadá jako milá, hodná a tichá dívka. Ale opak je pravdou. Je zlá, pomstychtivá a drzá. Nerada je ve středu pozornosti, radši někde sedí a pozoruje okolí, nebo se projíždí na svém pegasovi. Ale i když má kamarádu poměrně málo, obvykle by za ně položila život. Když by jí někdo urazil, nezdržovala by se ani rvaček. Ráda maluje, fotí a zpívá.
Historie: (min. 50 slov)Narodila se v jedné malé elfské vesničce u moře. Když jí bylo asi 13, utekla tam, odtaď se svojí sestrou, protože jí zapálili draci, kteří žili nedaloke od vesničky. No, spíš s ní uletěla. Na svém pegasovi. Od té doby je také zamlklejší. Teď žije se svojí sestrou nedaleko od školy Scorropins, na kterou jí Animerwana (sestra) zapsala.
Vzhled: (rozepište se)Je celkem dost vysoká, měří přibližně 180 cm. Má takovou šedivou -trošku tmavší než ocel- pleť. Její oči mají zářivě fialovou barvu-vidí ve tmě. Její vlasy jsou dlouhé asi do půli zad, jsou bílé, ale ne sněhobílé. Tu a tam je šedivý pramínek. Její koutky se už od přírody stáčejí dolů. Ráda nosí volné a pohodlné oblečení. Vlasy si nechává skoro pořád rozpuštěné.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama