Sebastian Volturi

14. ledna 2013 v 15:42 | Shunji |  Hiver
Jméno studenta:
Sebastian Volturi
Datum narození: (jenom den a měsíc)
12.3
Rasa: (člověk, upír, vlkodlak, démon - teď ne, banshee, harpyje, elf, hybrid - člověk x zvíře)
Upír
Živel: (oheň, voda, vzduch, země, energie)
energie
Povaha: (min. 50 slov)
Sebastian je hodně výbušný a nepříjemný. Nesnáší dobro a zamlouvá si zlo.Je úplně opakem Mattha. Nemá slitování. Rád si vyhlíží mladé krásné dívky...a pak-no to radši nechtějte vědět. Jedno s Matthem mají, ale společné nenechají si pokazit své plány.
Historie: (min. 50 slov)
Narodil se v 17. století bylo mu pouhých 15 let když byl přeměněn, svůj věk však všude udává na sedmnáct, protože tak i vypadá. Narodil se v malém městečku, má mladšího bratra Mattha, měl i sestru, ale ta potom zemřela. Jeho matka i otec jsou pořád spolu. Po přeměně se vykašlal na školu, chodil stejně jako bratr na konzervatoř v Berlíně. Sebastian opustil svou rodinu, hned po přeměně. Vždy si přál být jiný. Později napadl i svého bratra a chtěl, aby byl s ním, Matthew však odmítl a tak se Sebastian naštaval. Chce mít to co má Matthew, on totiž dostal zvláštní dar.Matthew mu však unikl a Sebastian se ho vydal hledat. Našel ho až tu!
Vzhled: (rozepište se)
Jeho tvář je strašně bledá má černé havraní vlasy. Jeho oči jsou většinou tmavě zelené. Má uzké, ale za to plné rty. Nejčastěji chodí v černém a nebo rudém. Je celkem dost vysoký, má celkem dobře vypracováné tělo. Je především silný, rychlý taky, ale ne zas tak moc.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama